Fallen Star
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Не.Ме.Бива.В.Описанията.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 И той не знае...

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 4 EmptyFri Aug 21, 2009 1:25 pm

- Кажи му - повдигна рамене лилавокосия като се оглеждаше насам натам из кулите. Понякога хвърляше по един поглед, можеше да намери нещо полезно... Едва ли, но... защо пък не - Мен няма да ме послуша особено... Сърди ми се задето му прекъснах въпросите и го изпратих обратно "вкъщи"
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 4 EmptyFri Aug 21, 2009 1:35 pm

-Вкъщи значи...добре.-докосна леко синиь кристал на медальона и прие едно малко сладко гласче,даже и дракон да не може да не устои.-Винр-кун?Може ли...да излезеш за малко?
Нищо...Е,ако така щяха да играят...
-Искам да спогодя на татко един малък номер...да го подпаля малко,но трябва някой да му отвлича вниманието,че ще ме усети.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 4 EmptyFri Aug 21, 2009 1:39 pm

"Ами че той е лисица, хитър е... Аз предлагам направо да действаш" той очевидно не беше запознат с отговора на лилавокосия ако някой вземеше да го напада. Но все пак въздъхна и се появи наблизо, като събори една от канарите, като дракон. После се огледа. "Както си и помислих, напразни надежди"
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 4 EmptyFri Aug 21, 2009 1:45 pm

Експерименти тайм...едва ли щеше да се получи,ама...
-Слизай тук,веднага.-каза го с един хладен и сериозен тон.
Камъкът на медальона просветна и Винр се оказа завлечен долу на земята точно пред нея.Тя както все още стоеше с някаква предизвикателна чупка в кръста и с пръст сочеше надолу,така и си остана за мъничко.
-Превърти се.-все пак беше "Експерименти тайм".
Иска или не,медальонът го накара да се завърти като пумпал.
-Снижи се надолу.
И това направи.
-Направи се на умрял!
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 4 EmptyFri Aug 21, 2009 1:58 pm

- Доколкото си спомням... последно бях дракон... не куче... - измънка онзи и за пореден път прокле лисицата, която беше измислила този проклет медальон... Не че имаше смисъл, защото медальона беше дошъл със самия Винр, но това той не знаеше. Знаеше само, че не може да се съпротивлява на тази... магия.... Млъкна насила, нали беше умрял, умрелите не говореха. Направо обаче беснееше вътрешно... Лилавокосия може и да не се смееше, но изглежда просто се сдържаше, за да не прекалява с злобата си... Неговата злоба не беше и истинска...
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 4 EmptyFri Aug 21, 2009 2:01 pm

-Съжалявам,просто трябваше да се уверя.-тя тихичко се засмя,магията свърши и той можеше да се изправи.-Затова ще те помоля,няма да ти заповядвам...може ли да се махнем от тук като излетим,мотаем се вече часове,не можем да намерим изход.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 4 EmptyFri Aug 21, 2009 2:06 pm

Синекосото същество въздъхна като се изправи и се огледа.
- Не че има врата на която пише с големи букви "Изход"... Но добре тогава... Само кажете посока. - да, и на него му беше писнало да гледа около себе си кули неизползвани от много години неща... На лилавокосия сигурно му беше по-трудно, защото той знаеше и за какво се използват тези неща...
- Не ми харесва... да се рахождам из останки на нещо, което е било преди. Подтискащо е... Това е моята причина - сподели накрая.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 4 EmptyFri Aug 21, 2009 2:09 pm

-Ммм...-почеса се главата и се огледа,то щото имаше особено открит хоризонт...-Мисля,че на изток имаше няколко малки оазисчета.Там сигурно и ще има хора.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 4 EmptyFri Aug 21, 2009 2:11 pm

"Чудесно, като има хора е по-нормален" ухили се докато вече разперваше крила поне доколкото му позволяваше пространството. Пък и да не му позволяваше той рутеше кулите, за да си направи.
- Колко хубава причина. Щом смяташ така, добре... Ще се радвам да видя друга жива душа, в последния бар разправията никак не ми се понрави.
"Качвайте се, качвайте се"
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 4 EmptyFri Aug 21, 2009 2:14 pm

-Аригато.-покатери се върху гърба му,а после подаде ръка и на Муртаг.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 4 EmptyFri Aug 21, 2009 2:17 pm

Лилавокосия се усмихна и се качи и той. Синият дракон не се издигна веднага, първо се огледа още веднъж. Нямаше какво толкова да се види.
"Хайде да вървим... Тосе видяло че в тази пустощ няма нищо интересно" каза накрая, а в небето беше студено... Той не го усети, но си беше... студено. Там, където отиваха щеше да е но-топло
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 4 EmptyFri Aug 21, 2009 2:21 pm

Пламъци веднага лумнаха около тях,да ги стоплят.Навик ѝ ставаше да увива ръце около врата му,но пък внимаваше да не стисне изведнъж...Може и да беше мъничка в сравнение с него,но ако се постреснеше,стискаше яко.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 4 EmptyFri Aug 21, 2009 2:24 pm

- А като си помисля че някога исках да летя със самолет... Сега е много по-добре...
"Какво е самолет?"
- О не, и това ли... Няма значение... Трябва да внимавам какво споменавам, това е направо неепо... Понякога си мисля дали аз нещо не съм в час...
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 4 EmptyFri Aug 21, 2009 2:32 pm

-Ти ми каза веднъж...едно голямо,крилато такова...само че от алуминий.Абе да не прилича на Винр,само че брониран?
Малко прекаляваше с жестовете,защото тръгна да маха с ръце като едно пиле и едва не се изхлузи.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 4 EmptyFri Aug 21, 2009 2:35 pm

- Нещо подобно.. - усмихна се лилавокосия и кръстоса крака като за медитация - Някога дракони нямаше... Не че сега са особено разпространени... Повечето не издържаха на промяната.
"Аз не си спомням как е протекла моята" ухили се драконът, слънцето вече напомняше леко за себе си
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 4 EmptyFri Aug 21, 2009 2:38 pm

-Аз пък съм си се родила "огнедишаща".-повдигна рамене,никакви усложнения,поне за нея...Муртаг как му беше подпалвала края на палтото,когато се разболяваше като малка.Тогава много добре не можеше да си контролира магиите и затова като кашляше,човека трябваше да бяга надалеч.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 4 EmptyFri Aug 21, 2009 2:41 pm

- От една гледна точка е по-добре. В този свят това вече не е толкова лошо. Пък и така не боли. В началото беше ужасно, вече го казах. Ако ще да живеем така... По-добре е.
Сигурен беше, че никой не би пожелал на никого нещо като онова, което се беше случило след разрухата. Всеки който го беше преживял знаеше, че не е просто страшна приказка.
"Ами ако има начин да върнем нещата?"
- Ще отнеме много, много време...
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 4 EmptyFri Aug 21, 2009 2:46 pm

-Пък и макар и малко...хората ще вземат пак да се шашнат,сигурно.-повдигна рамене,наистина искаше да разпери ръце и да усети вятъра,слънцето ги приветства открито...много повече ѝ харесваше от онзи метален лабиринт.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 4 EmptyFri Aug 21, 2009 2:48 pm

- Може би... Това никой не знае. Лично аз... На мен ми харесва и така, въпреки разрушението и... всичко останало... Малко или много човек свиква да живее с несгодите.
Пък и какво друго, да останеше и да оплакваше миналото си? Младежът, който беше преди... Та той дори не беше това, което беше преди... Това беше ново... начало... И му харесваше, защото се чувстваше по-свободен.
- Да оставим тези умни кроежи за бъдещето на умниците...
Back to top Go down
Sponsored content





И той не знае... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
И той не знае...
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fallen Star :: Пустощта :: Кинзоку-
Jump to: