Fallen Star
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Не.Ме.Бива.В.Описанията.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Малко- голямо сборище.

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Next
AuthorMessage
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 33
Location : Някъде по пътя...

Малко- голямо сборище. - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 6 EmptySat Aug 22, 2009 4:58 am

- Ааа, да!- вдигна ръка нагоре и посочи медальона й:- В това имаше един голям син гущер с криле! А сега е човек... невероятно!
- Какво?- Нава го изгледа напълно неразбиращо:- Искаш да кажеш... дракон?
- Дракон? Ми не знам... аз такова не съм виждал...- повдигна рамене и се усмихна невинно.
- Медальона е дракон, Акихико... знаеш ли, защо не провериш къде са брат ми и Генкай, докато тя наистина не го е гръмнала?- коткоподобното кимна няколко пъти развеселено с глава и отприпка някъде си, след бабата с къртечницата и шокираният червенокос. Нава потърка чело и въздъхна:- Не правим особено добро впечатление при първа среща, изглежда.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 6 EmptySat Aug 22, 2009 5:04 am

-Гърмите се с къртешници,накъде по-добре от това?-обърна се към намусения дракон,хвана го за ръката и го поведе нагоре към лагера.
-Може ли да...изляза?-и въпреки всичко тя упорито искаше да се претрепе отново.
"Нямаш сили...дори не те разпитвам,защото ще те уморя,а ти искаш да излезеш!"
-Искам да го видя уплашен...
"Къде си била,че си така странна?"
-Акуми.Той едва не ме накълца на парчета.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 33
Location : Някъде по пътя...

Малко- голямо сборище. - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 6 EmptySat Aug 22, 2009 5:09 am

- Така живеем, иначе няма да можем да се наричаме семейство.- усмихна се спокойно, не му беше особено спокойно обаче, изстрелите вече няколко минути ги нямаше, какво трябваше да се очаква след малко, че някой от двамата наистина е... да, определено някой беше пострадал малко, усети го повече от ясно, нещо като слаб удар по гглавата и струйка кръв, която се появи от над веждата му. Явно на бабата- терминатор й бяха свършили патроните и беше се възползвала от желязото, за да го халоса.
Back to top Go down
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 6 EmptySat Aug 22, 2009 5:29 am

Драконът си остана мълчалив, въпреки че това никак не му харесваше. Щеше да му мине... Поне така трябваше. Лилавокосия знаеше защо си остава недоверчив... Някога отдавна, където за Винр беше само черна мъгла, куршумите не бяха само за игра в миналото му.
"По-добре отколкото да се занимавам с лисици" стрелна го с поглед накрая, усетил че е наблюдаван.
- Много скоро ще ги забъркаме и ние едни, струва ми се - промърмори накрая Муртаг, като не обърна внимание на Винр, както обикновено.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 6 EmptySat Aug 22, 2009 5:32 am

"И какво правеше там?"-погледна я строго изведнъж,тя просто затвори очи.
-Кристали.
"Боже,Миани...само да си починеш,така ще ти се накарам...Все ги правиш тия глупости."
-Странно защо никога не се получава.-не звучеше особено щастлива.-Ако го малтретират заради мен,нека спрат.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 33
Location : Някъде по пътя...

Малко- голямо сборище. - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 6 EmptySat Aug 22, 2009 6:36 am

Този път нямаше подредена маса, просто всеки седеше където пожелае или изобщо не седеше, а върху подредени една върху друга няколко не големи кутии бяха наредени чинийки и прибори, на други пък самата закуска, отново абсолютно разнообразна, от топли до студени:
- Та... вие от къде идвате? И просто попаднахте на нас или сте чули от някъде...?
Back to top Go down
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 6 EmptySat Aug 22, 2009 10:30 am

- Идваме от никъде и от всякъде, както казват за хора като нас... Случиха се някои неща, после се лутахме из... Хм, мисля че го наричаха Кинзоку... И когато ни писна попаднахме тук, защото на Джени й се стори интересно. - просто и съкратено... Можеше да го разкаже и много по-дълго и много по-отегчително. Зависеше от настроението му. Седеше на произволно избраното си място по турски и просто се оглеждаше, докато до него по подобен начин Винр беше скръстил ръце и само кимаше умно колкото да се намира на работа. Не че не беше и гладен де...
Back to top Go down
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 33
Location : Някъде по пътя...

Малко- голямо сборище. - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 6 EmptySat Aug 22, 2009 10:37 am

- Познато...- кимна леко:- Някакви предпочитания?
Дори не пожела да се обърне, когато усети връщащите се, една намусена розовокоса баба, с къртечница на рамо и камуфлажна шапка и един още по- намусен червенокос злобар със същата рана над веждата, като Нава. Между тях, явно като преграда вървеше белокосият бърборко, с ръце зад тила и си свирукаше тихичко, докато поглеждаше ту нея, ту него.
Back to top Go down
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 6 EmptySat Aug 22, 2009 11:06 am

- Предпочитания?... Не, не мисля... Ако спътниците ми имат да кажат все пак. - но не мислеше... Не отговаряше за Винр обаче. Драконът се беше опитал да го убие, от тогава отношенията им доста бяха охладняли. Навикът му да огледа присъстващите се включи за момент, колкото да прецени дали е опасно по навик - Все пак и аз благодаря за гостоприемството.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 6 EmptySat Aug 22, 2009 12:20 pm

-Мхм.-Джени весело кимна,преди да отхапе мъничко от един залък хляб.Вкусно,вкусно,вкусно!...А беше само хляб.
-Сериозно,ако го простреля,какво става...?
"Тъй или инъче бабата може всичко да излекува,не виждам повод за притеснение."
-А ти защо си тук...?
"Дълга история.Почини си първо."
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 33
Location : Някъде по пътя...

Малко- голямо сборище. - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 6 EmptySat Aug 22, 2009 12:29 pm

- Пощадила си го?- попита, когато възрастната мина покрай него и си продължи към палатката:
- Свършиха ми патроните, ще си взема още и най- вероятно...
- По- добре пак ме удари, но не стреляй.- измрънка червенокосият и скръсти ръце, поглеждайки в страни:- Хм, още нови ли? Почва да става пренаселено в тоя лагер.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 6 EmptySat Aug 22, 2009 12:49 pm

-Само двама...-Джени леко се намуси,а бузите ѝ се надуха като на хамстер.-Е,добре,понякога и трима...и единия може да заема място като за пет човека,но сега подробностите не са от чак такава важност.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 33
Location : Някъде по пътя...

Малко- голямо сборище. - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 6 EmptySat Aug 22, 2009 12:53 pm

- Хм, хубаво тогава. Добре дошли, ако ще ставате съществена част от всички ни.- отвърна и вдигна рамене, като предпочете да настигне розовокосата, преди наистина да е решила да презареди и да продължи със занимавката си:
- Уплаших ли някого?- като влезе в палатката се усмихна, дръпна плата след себе си и се насочи към онзи вързоп, където беше омотала къртечницата:- Май комарите си взеха поука.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 6 EmptySat Aug 22, 2009 12:58 pm

-Защо трябваше...?-Миани се опита да се обърне,но не успя изобщо да мръдне.
"А кристалите,които ти събра...те къде отидоха?"-животното искаше да смени темата,пак щяха да се заповтарят разни прекалено познати глупости.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 33
Location : Някъде по пътя...

Малко- голямо сборище. - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 6 EmptySat Aug 22, 2009 1:07 pm

- Какви кристали?- намръщи се, сваляйки шапката:- Никой нищо не ми е давал на мен.- презареди оръжието си и точно го прибираше:
- Тези кристали! За пречистване на водата.- онзи нахлу без никакво предупреждение и ги изсипа върху някаква покривка. И точно като ги остави си понесе още няколко шокираши изстрела, които надупчиха широката част от ръкавите му:- По... дяволите.- пророни и затаи дъх, не можеше и да се намръщи като хората от тая рана на челото му.
Back to top Go down
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 6 EmptySat Aug 22, 2009 2:24 pm

- Това място наистина си го бива - въздъхна лилавокосия, до него дракона отново застана нащрек леко напрегнат. После се поуспокои, но повече не посмя да се отпусне.
"Кога си тръгваме, дърта лисицо такава?" изръмжа му тихо след малко, не го интересуваше кой го чува и кой не, не беше вече от голяма важност както преди
"Когато Джени каже, нали нея послуша за да кацнеш тук? Хайде, няма да се бавим чак толкова, не се притеснявай, Винр"
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 6 EmptySat Aug 22, 2009 2:50 pm

-Защо стрелят...-Джени забеляза с крайчето на окото си как Винр се напрегна точно,когато изстрелите започнаха отново.-Не се ли понадупчиха достатъчно?
Щеше да заобиколи палатката с пламъци,за да изолира звука,но пък беше на тяхна територия...не биваше.За сметка на това някой друг се досети да спре тоя цирк.
-Стига вече...-тихо прошепна Миани,преди да образува една съвсем дребна стреличка,съвсем мъничка,и да я метне срещу къртешницата.Мъничка бариера се оформи точно пред дулото,превръщаше всеки куршум в прах.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 33
Location : Някъде по пътя...

Малко- голямо сборище. - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 6 EmptySat Aug 22, 2009 3:03 pm

- А, не, няма да се наранят сериозно. Брат ми често си навлича неприятности с дамата, а пък ако тя реши да убие него, значи и с мен е свършено, дори и да съм на километри от тях.- въздъхна и поклати глава:- Хубавото е, че поне веднъж месечно тя вади това оръжие и стреля по него. Колкото за разнообразие.
Генкай спря и я погледна въпросително:
- Дете, почивай си, така и мен ще затрудниш да те лекувам.- върна погледа си на ника и свали пушещото оръжие:- Стига ли ти беше?
- Казах ти го още в гората!- извика и се спусна на земята, поемайки си дъх и хващайки се за челото:- Какво още искаш?
- И питаш?!- пак вдигна къртечницата, но не стреля този път, а килна глава към ангелчето:- Хайде бе, кретен, няма цял живот само аз да ти казвам какво да правиш!
- Да ми казваш... не се занимаваш с мен от както съм белязан!- стисна зъби и пое дъх:- Съжалявам.- вдигна поглед към Миани, това последното беше именно към нея и донесе една доза кроткост у Генкай.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 6 EmptySat Aug 22, 2009 3:07 pm

-Съ-съжаляваш?Че за-АУ!-тигърът ѝ беше теглил една лапа в главата,да се поосъзнае и посъбуди.-Добре,добре,разбрах...няма нищо,всичко ще бъде наред,само никога...моля те,никога не вдигай меч близо до мен!Бях толкова разпердушинена точно заради това...
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 33
Location : Някъде по пътя...

Малко- голямо сборище. - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 6 EmptySat Aug 22, 2009 3:13 pm

- Пак този меч!- както се държеше за челото, взе че се удари леко:- Не знам за какъв меч говориш дори. Но никога не докосвам такива оръжия... табу е, прокоба.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 6 EmptySat Aug 22, 2009 3:18 pm

-Де и кошмара ми да смяташе,че е табу...
Тигъра любопитно слушаше,най-сетне щеше да разбере какво се беше случило...мълчеше си,дори леко махаше с опашка.
-Ама по-добре,ако ме беше погнал с една къртешница,щях да имам криле,подобни на швейцарско сирене...
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 33
Location : Някъде по пътя...

Малко- голямо сборище. - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 6 EmptySat Aug 22, 2009 3:23 pm

Отклони поглед в страни замислено:
- Ввичко е само магия...нищо друго.- затвори очи и подпря ръка на коляното си, покривайки устата си с длан:- Ако аз или брат ми се докоснем до такива оръжия, с които човешки живот се отнема, по неописуемо болезнен начин, най- вероятно ще се превърнем в прах... или по- зле.
- По- зле.- обади се Генкай:- Но сами сте си виномни, не се оплаквайте.
- Не го правим!
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 6 EmptySat Aug 22, 2009 3:26 pm

-Толкова по-добре...няма меч,няма проблем.-зарови пръстчета отново в козината на животното и затвори очички.
"Уморена е...каквото си взе обратно,го запиля за стреличката."-тя се чувстваше по-добре,бързо се посъбуждаше след такива ситуации...Навик,нямаше друг избор.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 33
Location : Някъде по пътя...

Малко- голямо сборище. - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 6 EmptySat Aug 22, 2009 3:36 pm

- Хм? Ама и тя наистина не знае как да си пести силите в критични моменти...- процеди, изправяйки се:
- Между другото... Ника, искам с брат ти да отидете да ми намерите миди, но по- здрави.- промърмори бабата, омотавайки оръжието си пак във вързопа.
- За какво са ти пък миди?!- смръщи се и я погледна през рамо.
- За няколко мехлема, поне като приготвя по- голямо количество, всеки да си има в себе си. Като кутийки.
- И къде да ти ги намерим тези миди?
- Ако паметта от младостта ми не ме лъже, значи трябва да ги има по стакиле около Водовъртежа. Но вземете и Ийв с вас, че като ви знам колко сте нескопосани около вода и скали...
- Да бе... все едно точно за това ще те послушаме и двамата. - тръсна глава и излезе, ето им пак работа, почивка нямаше явно.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 6 EmptySun Aug 23, 2009 3:59 am

-Като се оправим,можем и ние...да дойдем...-то много щяха да ги искат,ама все пак да си каже.
-Ано...-Джени глътна последната хапка хляб и се усмихна.-Аригато!А...аз съм Дженифър,май не се представихме.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
Sponsored content





Малко- голямо сборище. - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 6 Empty

Back to top Go down
 
Малко- голямо сборище.
Back to top 
Page 6 of 22Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fallen Star :: Пустощта :: Мизу-
Jump to: