Fallen Star
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Не.Ме.Бива.В.Описанията.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Малко- голямо сборище.

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 22  Next
AuthorMessage
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 34
Location : Някъде по пътя...

Малко- голямо сборище. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 14 EmptyTue Aug 25, 2009 12:13 pm

- Намате право да доближавате шатрата на водачите!- силен женски вик и синекоса жена застана намръщено пред онзи, а до нея се трансформира и Андори:
- Мола, дайте ми котето.- и двамата бяха сериозни, с всевидно недоволство и в гласа и в израженията:
- Не може да бъде...- потрепери Нава:- Ийв, те също са гости.
- По думите на шефа Ника, са натрапници.- и Акихико, който се появи от котешката си форма и грабна Миани, а после се и озова на най- близкото дърво, на чиито връх беше именно Ника...и гореше от бяс, особено че някой непознат беше припарил до шатрата, където беше и истинското тяло на ангелчето.

- Не ставай глупава, момиче, за тази рана имам предостатъчно енергия.- разсмя се жената, държейки ръка на рамото на онзи. А той постепенно сякаш премина в сън, всякаква следа от агония по лицето му изчезна, че дори за миг се усмихна леко, но не отвори очи.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 14 EmptyTue Aug 25, 2009 12:26 pm

-Ама аз не-Ау!-Лео му тегли един през врата и му се смръщи.-Аз не знаех...извинете ме...
-Той усеща всякакви животни наоколо и полюбопитствал.-рисът се обади,и той имаше един мек глас.-Не оставяйте с грешно впечатление за нас...бяхме се насочили тъкмо към оазисите,но на никой не му беше ясно,че има лагер тук.
Миани се сгуши лекичко в ръцете на белия котарак,онзи така я беше стреснал...
-Аз съм Жон.-лисицата се поклони.
-А аз съм Лану.-рисът също.

-Е,добре тогава.-поусмихна се най-сетне,когато се убеди,че всичко щеше да бъде наред.

"Мисля" не беше достатъчно убедително,затова тя просто продължи да го гледа с големи кафеви очички.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 14 EmptyTue Aug 25, 2009 12:33 pm

"За бога, това ми прилича на среща за погребение..." предаде се, не можеше повече да търпи. По принцип преспокойно можеше да изхвърли медальончето някъде и нямаше да ги усеща, но сега се чувстваше и някак напрегнат. По едно време нещо навън му беше привлякло вниманието и почти го беше събудило... Не искаше да се буди "Кого ще погребваме? Мен ли? Винр, я се стегни, след като вече знаеш трябваше да е по-лесно. Дори го приеми и от още по-гадната страна за мен, ако искаш. Например... Кой би се омъжил за същество като мен?"
Прекъсна рязко и се събуди под няколкото тона възглавници, изтъркулил се от там като лисица. Ако ще спеше... то трябваше да спи далеч от тук.
Back to top Go down
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 34
Location : Някъде по пътя...

Малко- голямо сборище. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 14 EmptyTue Aug 25, 2009 12:42 pm

- Да, всичко е наред. По принцип сме пътуващи, но лагеруването ни се поудължи, сигурно е добре, че попаднахте на нас.- усмихна се мило като хвърли един последин сърдит поглед на бесния си брат:- Аз съм Нава, с него сме водачите, извинете за...
- Акихико!
- Идааа...шефе!- ухили се котарака и скочи от дървото, къдто се появи и червенокосия и двамата обърнаха гръб, като само дрънчинето на обечките остана след тях, а той най- сетне също беше гушнал котето и сега го галеше щастливо и с удна огромна усмивка:
- За...отношението, малко обтегнато е.- сега като се огледа и другите двама бяха се махнали, Ийв да всява ред сред дечурлигата, а Андори като пеперуда кръжеше над лагера.

- Твоя приятел ще е добре, но ми разкажи какво ви се е слечило? Такава рана не се получава от падане или удар в нещо. Каквото и да ви е споходило, кажи ме истината, ще запазя всички тайни.- вдигна кафевите си очи към момичето, едновременно сериозна, но и обезпокоена.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 14 EmptyTue Aug 25, 2009 12:52 pm

-Ти да го чуеш тоя образ как реве...всява ред без да се старае.-Лану посочи с пръст Лео,който се оглеждаше,да запомни повече от лагера.Погледът му падна върху синеоксата,която ги гледаше малко лошо...
-Напикавали сме си гащите заради него.-и Жон с една тъпа физиономия го посочи.
-И си го признаваме дори.-казаха дваматав унисон.

-Как...нещо изхвърча от вашия лагер и го фрасна.-повдигна рамене и седна на земята по турски.-Бягахме от ония тримата,не знам какво искаха от нас,ама...уплаших се и тръгнахме да бягаме.
Тя пък...от всичко се плашеше,какво да говори.Нямаше да се учуди,ако се окажеше,че просто искаха да ги питат нещо.

Вълчето се изръси от него и се посъбуди...Рзтърси глава и погледна нагоре.Абе много животни се навъртаха напоследък,това беше сигурно.Изджавка срещу лисицата и размаха рошавата си опашка.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 14 EmptyTue Aug 25, 2009 1:01 pm

Лилавото се прозина, после поклати глава. О, в последно време се отпускаше твърде много... Затова ставаха такива неща. После се разроши и се огледа. Да, вярно че беше заспал, а не му се искаше. Мразеше да спи, защото пропускаше някои неща. През деня ставаше на въпрос. После се поизправи и се огледа, помаха с опашка на вълчето и отчаяно погледна към вече твърде огромното нещо за изкачване там горе.. Поне медальона беше останал на врата му. Щеше да се оправи след малко, имаше сили за това.
Back to top Go down
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 34
Location : Някъде по пътя...

Малко- голямо сборище. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 14 EmptyTue Aug 25, 2009 1:10 pm

- Е, не се тревожете, ако решите да продължите с нас, предполагам няма да има проблеми с губене...- опита се да потърси червеното на Ника с поглед, но само за малко и не се огледа достатъчно:- Сега можем ли да ви помогнем с нещо, ако имате нужда?

Червенокосия и устаткото се бяха разположили от другия край на лагера, точно където водоема беше най- плитък. Ника седеше на земята, подпрял се с една ръка, а другата си облягаше на свитото коляно и се взираше в мътнеещата вода без да казва нищо, само новата доза гняв беше спомогнала за разгарянето на и без това все още бушуващия в него. Тъкмо кървавото се беше успокоило със съня му, сега отново беше завзело очите му изцяло. Акихико седеше точно на брега, оскубал си едно косъмче от косата, на чиито край беше вързал едно пръстенче и си играеше като малко дете с Миани, от горе на всичкото пък и мъркаше.

- Някай невнимателен. Няма нищо, ще оправим нещата.- усмихна се тя:- Аз съм Генкай, ако още някой те плаши ии нещо дрго, кажи ми, ще го поставя на място.- и погледна към вързопа с къртечницата.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 14 EmptyTue Aug 25, 2009 1:17 pm

-Вода!-и профучаха като пумпали покрай него,Лео просто остана безмълвен за момент...
-Десет години с тия пикльовци.Сигурно знаете какво е,като лидер...-откъсна поглед от Джесика,тя му беве обърнала гръб и беше отишла някъде.

Миани подскачаше след пръстенчето,в опит да го хане с лапичките си.Това беше повече от забавно,махаше с опашка и трепкаше с ушички всеки път,преди да скочи.Затова и се издаваше.

-Ами...-то и тази жена малко я стряскаше,но щеше да бъде прекалено грубо да го каже.-Благодаря...много Ви благодаря.Когато той се оправи,ще ви се махнем от главата,че и онези тримата натресохме...

Вълчето се завъртя в кръг около него,преди да се шмугне през изхода на палтката и да изфучи нанякъде.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 14 EmptyTue Aug 25, 2009 1:25 pm

"Този път не мога да ти помогна ако те хванат" отбележи после се завъртя в опита си да се добере до горе отново. Трудна работа... Дракончето на верижката му просветна и изсветля, сякаш ново новеничко. Винр се беше върнал. Може и да си кротуваше сега, но беше вече тук. Хубаво, товабеше добре. Не че щеше да прави нещо особено освен да си седи там. Е, ако се наложеше... Драконите бяха по-страшни от лисиците в повечето неща. Едва ли щяха да ги нападнат пак толкова бързо.
Back to top Go down
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 34
Location : Някъде по пътя...

Малко- голямо сборище. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 14 EmptyTue Aug 25, 2009 1:27 pm

- Вода, добре... трябва да взема да пречистя още малко с кристалите.- кимна и проследи синекосата с поглед, в главата му ставаше каша, не знаеше с кого първо да се заеме, а брат му май си правеше каквото си знае вече, можеше да разчита на него само при едно условие, за което беше прекалено голям инат и той... и двамата.

- Още трима? Звучи чудесно.- усмихна се вече по- спокойно розовокосата жена:- Можете да останете, колкото пожелаете, ние не сме просто лагеруващи, а обикаляме насам натам и взимаме със себе си всеки скитник, имащ нужда от помощ и подкрепа. Като семейство сме, всички.


- Искам да стоиш на щтрек, като мога да ти се доверя, че няма да сбъркаш.- заговори Ника тихо, очите му отново бяха скрити от кичурите:- Наглеждай и това коте, докато не си уредя нещата с брат ми.
- Хай хай, шефе!- отвърна разсеяно, веселейки се на играта на кафявото коте.
- Акихико, сериозно!
- Хай, разбрах!- пак по същия начин, хич не го разбираше май.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 14 EmptyTue Aug 25, 2009 1:37 pm

-А,не,не си хабете кристалите...Те всичко могат да погълнат,ако ще и с отрова да ги наблъскаш,няма отърване.-почеса се по брадата лекичко.-А,не ме гледайте изненадано...едни момичета веднъж решиха да ги отровят,много им досаждаха.
Погледна за миг към вълчето,което припкаше покрай тях,то си ги подмина и продължи напред.

-Аригато.-докосна сребърната звездичка,която висеше на врата й.

Котенцето скочи отново след пръстенчето,но накрая вместо да го хване,се оказа разпльокано на коляното на Ника.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 34
Location : Някъде по пътя...

Малко- голямо сборище. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 14 EmptyTue Aug 25, 2009 1:48 pm

-Отрова? Това си е сериозно.- потърка чело и притвори очи:- Но все пак... трябва да се погрижа за това, трябва да имаме достатъчно, преди да сме тръгнали на път. Е, ако има нещо, който и да попитате от лагера, ще може да ви помогне с каквото може или да ви упъти към някой, който наистина със сигурност може.


- Оооо, коте- ангелче Миани, нарани ли се?- обърна се белокоското назад и се нацупи виновно. Ника покри очи с една ръка и въздъхна:
- Всички малки котета ли сте еднакво игриви?- промърмори тихо и прокара пръст през главичката на животинчето.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 14 EmptyTue Aug 25, 2009 2:02 pm

То измяука потвърдително,без малко да зареже играта и да замърка пак,но Акихико щеше да се размърмори...тръгна пак да скача след пръстенчето...да си малко животинче не беше чак пък толкова зле.
~*~
Пак се бяха събрали около масата...Джесика се поусмихна,нещата започваха бавно да изглеждат така,както си бяха преди.Всички бяха там...е,не точно,всъщност.Онези двамата глупчовци,Лео ги беше накарал да не нахалстват и да стоят по-далеч от останалите...особено момичетата.Жон следеше внимателно с поглед котенцето,което ръфаше някаква рибка.Вълчето също си хапваше сладко под масата.
И онази,с отровнозелените очи още не беше излязла от палатката.Спеше като пън на някакъв стол,диадемата стърчеше лекичко,косата й беше разрошена,изглеждаше мъничка така в това голямо палто...Те на мода ли бяха или какво?
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 34
Location : Някъде по пътя...

Малко- голямо сборище. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 14 EmptyTue Aug 25, 2009 2:13 pm

Близнаците като по чудо бяха на масата заедно с останалите, без закъснение. Сега Нава обясняваше нещо тихо, докато Ника го гледаше отегчено, но все пак го слушаше и дискутираха внимателно. Акихико си беше от страната на червенокосия, където по принцип си беше винаги, а котето до него, между двамата. Белите пламъци лумнаха пак и бързо започнаха да топлят. Този път и всичко беше някак по- тихо, подаваха си чинии и купи с храни един на друг, като и белокосият подаде една куха с някакви все още топли хлебчета към Джесика, усмихвайки се:
- Тези са със сладки и солени съставки, нетипично за хляб, но децата като решат, че искат и не може да им се откаже:
- А дракона дали е гладен?- попита от някъде едно именно детско гласче, явно някой забелязъл го също при пристигането му.
В палатката един чернокос се размърда и пробуди, последва лека прозявка и едни други отровно зелени очи просветнаха в тъмнината, търсейки господарката си уплашено, косата му беше като катран и дълга до раменете и на неравномерно подстригани кичури:
- Доно? Джики- доно?- проговори с треперещ глас, от който струеше тревога, но и необикновена решителност.
Back to top Go down
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 14 EmptyTue Aug 25, 2009 2:26 pm

- Не би отказал, но може би после - драконът се появи мигновено, когато чу че все пак не е крилат гущер поне за сега. Но този път беше доста по-тих и може би така и беше по-добре. После? Може би заради лилавокосия, който скучаеше обратно в палатката и за да му прави компания после? Или по свои си причини? Не че не беше гладен, както и каза. Усмихна се и се облегна назад малко в тъмнината. Тук не беше толкова тясно като там.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 14 EmptyTue Aug 25, 2009 3:52 pm

Вълчето глътна последната си хапка месо,завъртя се под масата(не пропусна да погъделичка няколко човека по краката) и се шмугна при Винр.Сви си се на топчица и се отпусна...
-Аригато.-Джесика се усмихна изненадано и си взе едно.-Предпочитам със солени...по-вкусни са,сладките неща малко ме дразнят.
-Е,да се намери някой,който да мисли като мене!-вдигна ръце към небесата Лану.
-Абе ти си сбъркан в мозъка,какво се кефиш...-лисицата го сръга в ребрата с лакът и му развали кефа.
-Гадняр...
-Пуу,че обида!

-УА!-онази се изненада от внезапното изричане на името й и падна назад,барабар със стола.Хвана се за края на леглото и се надигна,с един заспал поглед и много разрошена прическа.-Къде,какво...как...
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 34
Location : Някъде по пътя...

Малко- голямо сборище. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 14 EmptyTue Aug 25, 2009 3:57 pm

- Различни вкусове.- вдигна рамене:- Ника?
- Люто?
- Няма.
- Разкарай ги, тогава!- измрънка и подпря лакти на масата, вплитайки пръсти в косата си над едното слепоочие:- И какво излезе... утре ще търсим ковача?
- Ако сам не дойде при нас.- придаде купата нататък по масата:- Ще му пратим известие.

- Доно.- една бегла усмивка се прокрадна по лицето му и той си пое дъх, изправяйки се в седнало положение бавно, като понечи и да стане за да й помогне:- Добре ли си? Какво се случи?
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 14 EmptyTue Aug 25, 2009 4:02 pm

-М?Ковач?-отхапа малко от хлебчето...-Вкусно е,между другото...харесва ми.
Котенцето примляска няколко пъти доволно и положи главичка на коляното на Ника.Жон отново залепи поглед за него...Лео го усети,сложи ръка на главата му и я извъртя настрани.Той обаче упорит...с крайчеца на окото си продължи да го гледа.

-Ами...ъъъ...-поразроши косата си,опитвайки се да си включи мозъка.-А!Някой разбъчкал нещо...това нещо отлетяло и пуф!...ударило се в нас.Абе луда история...сега сме в лагера им и те излекуваха.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 34
Location : Някъде по пътя...

Малко- голямо сборище. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 14 EmptyTue Aug 25, 2009 4:18 pm

- Рецептите били на Джули...- отвърна червенокосият и се вгледа в котето замислено, пак го погали леко, не можеше да се сдържа да не го погали щом беше наоколо, като наркотик май му беше.
- Сестрата на Джин.- допълни брат му и се усмихна също към котето:- А ковач ни трябва да обковаването на някои уреди, и ремонт главно, в последствие се оказа че има много неща, които са се развалили съвсем от пясъка, липсващи гайки, пропукана заварка... такива работи, и аз не съм наясно.- вдигна рамене и се засмя малко нервно.
- А и да не пропуснем, че бави срока с обещанието си.- скръцна със зъби недоволно.


- Лагер?- потърка очи и се огледа:- Ами онези тримата, които ни преследваха?
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 14 EmptyTue Aug 25, 2009 4:24 pm

-Аха...таман да окове нещо и за тялото на Дженифър.
Вълчето повдигна муцунка за момент.
-Ъъъ...моля?-Лану се пооцъкли така...лекичко.
-Имаше една Снежанка обратно в шатрата,акъла ми взе.-Жон се прозина отегчено.-Ама пък си беше хубавка...за кого ще бъде тая вкусотийка,м?
Гробна тишина...
-Щото ако никой не я иска,може аз да я взема.
...

-Искали карта,моля ти се...-прозина се лекичко.-Гоменне...уплаших се и...то това ти е познато,като се мъкнеш с мен толкова време.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 34
Location : Някъде по пътя...

Малко- голямо сборище. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 14 EmptyTue Aug 25, 2009 4:35 pm

Усмивката на Нава се скри, а Ника вдигна поглед към тях, кървави очи, отново. Удари с ръка по масата силно:
- Що за глупост?!- процеди гневно:- Вие нямате никакъв акъл! Никакво уважени към ранени, болни или... мъртви!
Акихико покри ушетата си с ръца и прехапа устни:
- Момичето в шатрата подлежи на лечение, така че никой няма право да се доближава до нея.- отвърна Нава, опитвайки с по- спокоен тон да разсее мигновено всятото от брат му напрежение на масата:- Има и още едно момиче, в бял ковчег, за нея се отнася същото.

- Не, не се извинявай.- поклати глава:- Нищо не е станало, щом сме попаднали на лагер. Но друго ме кара да се замисля, те ни подгониха, не са казвали нищо първоначално... поне не съм ги чул и аз.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 14 EmptyTue Aug 25, 2009 4:40 pm

-Кой бил сбъркан в мозъка сега...-изкиска се Лану прекалено мазно.
-Добре,а аз откъде да знам...човек да не може да се пошегува.УА!-оказа се внезапно хванат за яката и вдигнат във въздуха от Джесика,и на нея й беше дошло в повече.
-Който и да докосне сестра ми по този начин...ще отговаря лично пред мен...и ще си тръгне с един силен ритник в слабините,ясна ли съм?-е,до тук беше със спокойствието.
-Ама и ти си една опасна мацка...-за това си заслужи едно здраво разтрисане.-Добрее,добре,разбрах.Майтап си направих,успокойте страстите малко.
Пусна го да се строполи отвисоко на земята.

-Абе те май си искаха внимание...няма значение.-поклати глава и се изправи,с малко по-бистър ум.-Важното е,че не са толкова опасни,колкото изглеждат отначало.Ще ти взема нещо за хапване,сигурно си изтощен.
И надникна през изхода на шатрата...
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 34
Location : Някъде по пътя...

Малко- голямо сборище. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 14 EmptyTue Aug 25, 2009 4:51 pm

Е този си навлече и сериозен поглед от Нава, някои го загледаха малко изненадано, да гледа другиго така, както гледа и брат си като се карат, не говореше нищо хубаво. А и червените пера, които се разнесоха наоколо, като от вятъра, накара и Генкай да се изправи:
- Ника, достатъчно, да убиеш някого ли искаш?!
- Ще загинат само тези, които ми пречат, но за сега проклятието няма да е толкова силно.- отрони тихо и се върна обратно на мястото си, но перата, те продължиха да си веят около масата. Белокосият до него отърка чело, а след като онзи седна, едно бяло перо се заби в ръката му:
- Принуждаваш ме... да правя глупости.- проговори и погледна брат си, изтръгвайки перото от ръката му, но без да оставя и следа, а и не го болеше. Ника не му отвърна, отклони поглед от него и се вгледа в онези тримката.


- Предпочитам да те придружа, на непознато място сме, сред непознати хора.- също се изправи, подпирайки се на леглото и леко разтърси глава, колкото съвсем да дойде на себе си.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 14 EmptyTue Aug 25, 2009 5:35 pm

-Тааа...
-Такова...
-Я!Мацката с кончето!-накрая си отнесе още един удар през врата от Лео,доста по-силен.
-Мацка с конче ли?-Дейвид повдигна объркан поглед от чинията си и щом фиксира приближаващите се фигури,се ухили.-Ооо,Джики и Шадол!Какво правите,бе,откачалки?Кога се оказахте тука?
Тя замръзна...само не те,само не...
-Ха!-и Даниел се обади и скръсти ръце.-Откога не сме се виждали с вас?
-Вие двамата...-отвърна с една идиотска физиономия,смесица от отчаяние и гняв.
-И още носиш диадемки!Въпреки,че те избъзикахме,че е прекалено сладко за откачалка като теб!
-Ще ти кажа аз на тебе откачалка,тъпанар!-изведнъж косите й се разпиляха като одухани от вятър,краищата се оцветиха в червено,но само толкова.Размаха юмрук срещу него.-Дето ни изпързаляхте мен и Джаки и офейкахте с всичката ни храна!Бедни и гладни ми били те...чакай само да те хвана,свят ще ти се завие,мошенник!
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 34
Location : Някъде по пътя...

Малко- голямо сборище. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 14 EmptyTue Aug 25, 2009 5:42 pm

- Тук си ги имаме всякакви.- отвърна Ийв и погледна Жон. Една идиотщина й мина през главата и се отдръпна от масата, като припълзя до него:
- Лисугерчо... защо не ми разкажеш повече за теб?- попита тихичсо и с една невинна, мила физиономия.
- Заповядайте и вие, виждам че той и по- добре?- кимна Нава към онзи чернокоско със зелените очи, който неотъчно следваше момичето и огледа присъстващите с неприкрито съмнение.
Back to top Go down
Sponsored content





Малко- голямо сборище. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 14 Empty

Back to top Go down
 
Малко- голямо сборище.
Back to top 
Page 14 of 22Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 22  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fallen Star :: Пустощта :: Мизу-
Jump to: