Fallen Star
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Не.Ме.Бива.В.Описанията.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 И той не знае...

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 2 EmptyFri Aug 21, 2009 4:57 am

"Поне това място не е много посещавано" въздъхна онова нещо под дрехите и си остана да си спи, достатъчно беше да подгони дракона... Мразеше да спи когато той е наблизо, кой знае какво можеше да се случи. Като сега например...
Винр обиколи няколко пъти безцелно без да си прави труда да търси. Нямаше особен смисъл, беше разгледал от горе и навсякъде имаше само купчини безполезни неща... Оставаше само да изчака слънцето. Е, приличаше на патрул повече отколкото на нещо друго... Може би така се чувстваше най-полезен.
Денят щеше да се забави и от гадната мъгла, която се спусна рано-рано и накара скритата лисица да се намръщи... Хайде, не бързаха толкова...
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 2 EmptyFri Aug 21, 2009 5:07 am

Тя се беше посвила още малко от внезапния хлад,няколко пламъчета лумнаха над нея да я стоплят.
-Синичко...-прошепна едва-едва,нямаше шанс да я чуят,нали?
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 2 EmptyFri Aug 21, 2009 5:12 am

Лисицата отвори сънено очи, въпреки козината пак си беше студено. Отдавна не беше виждал топла сутрин. Прозина се и после въздъхна. Скоро така и така щяха да тръгват. Нямаше нужда да се прави на мързел, какъвто си беше по принцип.
Не, нищо не беше чул. Толкова рано сутрин нищо не му се и чуваше. Беше ужасно тихо... Някога преди си беше имал къща, ама сега не беше така. О, колко стар беше, нали...
Когато дракона се върнеше тръгваха... Поне така си мислеше от начало...
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 2 EmptyFri Aug 21, 2009 5:24 am

Сега пък висеше с главата надолу от 'хамака',косите ѝ помитаха прахта от земята.Ама си спеше все така тихо,нищо,че всеки миг кракът ѝ щеше да се откачи и...после цяла сутрин щеше да мърмори и мърмори.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 2 EmptyFri Aug 21, 2009 5:29 am

- Тръгваме ли вече!? - той се появи от грамадата над главата на Муртаг явно в добро настроение.
"Намери ли нещо?" измърмори му недоволно в отговор лилавата лисица, докато синекосия се приближаваше. Не получи отговор, естествено.
- Хей, някой ще се изтресе лошо - показно за истинска неприязън. Не че Муртаг го интересуваше. Той можеше да остави дракона още тогава. Просто дракона го беше нападнал и си го беше изпросил. Затова... затова сега Винр го мразеше. В днешно време кой ли не мразеше едно или друго нещо.
- Джени, ще паднеш... поне така изглежда. - да... драконът с присъщата си неприязън трудно можеше да забрави. Но това вече си беше негов проблем. И той също можеше да си реши сам, нали беше човек.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 2 EmptyFri Aug 21, 2009 5:33 am

Тя не го чу ама хич,затова не успя да се спаси от неприятния сблъсък между главата ѝ и земята.
-Буъъъъ...-понадигна се с вдигнат във въздуха пръст,само за да се просне обратно на земята.Сини дракончета ѝ се завъртяха пред очите,главата си все едно я сцепи на две.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 2 EmptyFri Aug 21, 2009 5:36 am

- Да, това боли - кимна безпомощно синекосия. И да му се щеше нямаше да може да го предотврати въпреки всичко. Твърде беше далеч. - Следващия път си избери някое по-ниско място.
"Малко лед... Няма да боли толкова" измърмори лисицата като клатеше глава "Има малко в специалната чантичка в моята чанта. О да и добро утро все пак"
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 2 EmptyFri Aug 21, 2009 5:39 am

-Добро...ау...-надигна се доста по-стабилно този път,хващайки се за главата с една ръка.-Ъъъ...
Добре,значи още спеше или прекалено яко се беше халосала и сега халюцинираше.Лилава лисица...веднага ѝ стана ясно,че това трябваше да бъде баща ѝ,нямаше как,никой друг нямаше този лилав цвят по себе си.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 2 EmptyFri Aug 21, 2009 5:43 am

- Наоколо няма жива душа, нито къщичка, нито колибка, нито скривалище... Това са новините от последния час, добре дошли в "Гора от боклуци" и сутрешното шоу "Мърмори с мен" въздъхна синекосия докато ровеше с особен интерес из чантата колкото да види какво още може да намери там освен ябълки.
"Или по-скоро "Да бъдем дразнители" лисицата се надигна и се отърси от капките по себе си, породени от мъглата. "Закуската е... познай какво... Само всезнаещият да намери най-сетне каквото търси"
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 2 EmptyFri Aug 21, 2009 6:22 am

-Ъм...тате...ъъъ...-протегна ръка и докосна козината по главата му,не беше халюцинация.И сън не беше.-Защо си така...пухкав?
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 2 EmptyFri Aug 21, 2009 6:39 am

"Защото се хванах в капана на приятеля ни г-н гущер. Няма проблем, ще мине след час-два... И аз като повечето скитници в последно време си имам един или друг проблем от подобен вид. Разбира се.. не всички имат късмета да бъдат засегнати от това." той си беше той дори и в тази си форма. Ами така и така лилави лисици нямаше... Беше нямало някога. "Спомням си... Че беше гадно... Някога дори не бях лилавокос, но после..."
- Кой иска лед или всъщност нужен ли е вече?
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 2 EmptyFri Aug 21, 2009 7:00 am

-Дай ми малко,моля те...-взе внимателно някоко кубчета,извади една кърпа от джоба на палтото си,пови ги и ги остави върху цицината.-Аааа...така е много по-добре.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 2 EmptyFri Aug 21, 2009 7:05 am

"Би трябвало" кимна лисицата, после се завъртя около своите си дрехи малко нервно и поклати глава "Чувствам се прекалено мъничък... Нима наистина мога да нося всичко това... Тежи един тон..."
- Защото си лисица в момента, затова. Спомням си първата ми намеса. Някои хора много обичат плюшки като тебе...
"Джени, той е опасен, прави всичко възможно за да се изкара по-голям гадняр от мене..."
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 2 EmptyFri Aug 21, 2009 7:16 am

-Ще го имам в предвид.-кимна лекичко.-Не мога сега да скоча да го бия,защото ми спаси живота все пак...и ми помогна да те намеря.Ще трябва да го търпиш,май.
Свали леда,то почти не беше останал.Поне не болеше толкова...то,може би заради това се държеше толкова нелепо на моменти,мозък от падания не ѝ беше останал.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 2 EmptyFri Aug 21, 2009 7:21 am

"О, не се безпокой, търпял съм го доста години наред... Дори можем да спрем и да се караме, въпрос на време е" побутна с лапа блузата си с цел да извади от джоба си нещо и успя да го постигне. От там изпадна една ябълка, която беше в джоба му заради подобни ситуации "Една за цяла лисица е напълно достатъчна..."
- Забавно, лисица ще яде плодове...
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 2 EmptyFri Aug 21, 2009 7:30 am

-На ти и на теб една.-подаде му я така,че да го цапне малко в главата.
Схрупа и една своя,и тя си таеше тайни запаси в джобовете...беше се научила на прекалено много неща от баща си,и то не особено добри навици...
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 2 EmptyFri Aug 21, 2009 7:35 am

Драконът се настани на земята... Какво да се прави, щом само това си имаха... Както обикновено... Това беше било винаги... Какво имаше за ядене? Ябълки...
- Знаеш ли, никак не си те представям в нормалния свят, който е бил преди. Как изобщо си оцелявал? Това ти отива доста повече. Знам, онова го видях съвсем за малко... Не съм сигурен дори дали изобщо си го спомням...
"И да ти разкажа няма да разбереш. Сега вече моята професия никак не се търси...Само за забавление по странноприемниците, припечелване на някоя и друга благинка. Храна, вода... Някога беше забавно защото хората ги интересуваше, вече не е така. Ще тръгваме когато слънцето напече" ясно, избягваше темата. Винр се беше научил да не пита след рязко сменяне на темата. Не че лилавокосия нямаше да каже и повече, но... Винр просто не се интересуваше чак толкова.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 2 EmptyFri Aug 21, 2009 7:40 am

-Хаай,хай,главен командир Кума-Лисок.-извади още една от джоба си.
Попринцип си блееше нанякъде,но този път им хвърляше по някой поглед.Трябваше сериозно да се бори със себе си,да не тръгне да роши баща си като откачена,същото се отнасяше и за 'драконче-човечето'.Погледна настрани,рано сутрин не беше време за простотии...после може би,сега не.Пък и още я понаболяваше главата.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 2 EmptyFri Aug 21, 2009 7:54 am

Лисицата преглътна последното си парче от ябълката и леко се намръщи. Да, лисиците не бяха направени за плодове... Но това беше друга тема, природата да си гледаше работата.
И драконите не обичаха много ябълки, но може би само в голямата си форма....
Муртаг отново се огледа замислено, може би се усмихваше но в тази си форма кой можеше да каже...
- Ще ни покажеш ли как по-точно си печелил пари преди?
"Ако се удаде случай. Инструменти за професията ми вече почти няма. Запазените са в ужасно състояние... Рядко някой мисли, че това е най-важното"
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 2 EmptyFri Aug 21, 2009 7:57 am

-А какви са тези инструменти?-е,ако той можеше да любопитства,защо пък и тя да не може?Изтупа ръцете си и се намести да седи по турски,по-удобно...
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 2 EmptyFri Aug 21, 2009 8:23 am

...."Музикални" заключи след кратко мълчание, спомняше си точно... какво правеше някога отдавна. Но другите бяха се разпиляли... Някои вече ги нямаше... Онзи бар също го нямаше вече. "Просто музикални"
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 2 EmptyFri Aug 21, 2009 8:28 am

Трябваше да се досети...отново онази мила усмивка...Порпинцип се ухилваше прекалено весело или пък глуповато,рядко се усмихваше така и то само,когато осъзнаваше,че право да пита повече нямаше.Имаше,всъщност,но не желаеше...накрая щеше да се свърши с някой потънал в спомени или пък някой разстроен,че не искам да споделят с тях.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 2 EmptyFri Aug 21, 2009 9:47 am

- Ти?... Супер, родителите ти явно са били същите като теб.
"О, ами те си падаха малко странни да... Хващаха се на моя акъл и така..." лисицата се ухили на заинтересувания поглед на Винр, сега сигурно нямаше да му каже повече. Както беше споменал вече... беше загубил следите на другите от практикуващия екип... беше отдавна. "Вече гледам да практикувам по на рядко, хората им е само до музика ще знаеш..."
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 2 EmptyFri Aug 21, 2009 9:54 am

-А то точно това им трябва,ако питате мен...-буташе се в разговора,ама кой да я спре.-Някакво веселие,нещо,което да им приповдигне настроението,ако ще и за мъничко.
Да,ама не всички хора бяха като нея,да се радват на каквото им се мернеше пред погледа.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 2 EmptyFri Aug 21, 2009 10:24 am

"Ще мине доста време преди и те да се досетят, че може и да е вярно. А пък и повечето като мен вероятно може би вече са неспособни да свирят. Ако някой друг има проблеми с козина например... За повечето хора това са само спомени, кой каквото намери от това изкуство го пази или продава... Само това остана от всичко. Спомням си, че училището беше разграбено веднага след ужаса за да се запали огън, с който да се стопли града. Повечето инструменти изгоряха, малкото, които бяха спасени бяха продадени"
- Какво е това училище?
"Един дълъг и скучен период от живота на всяко едно дете... преди време..."
Back to top Go down
Sponsored content





И той не знае... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
И той не знае...
Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fallen Star :: Пустощта :: Кинзоку-
Jump to: