Fallen Star
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Не.Ме.Бива.В.Описанията.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 И той не знае...

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 3 EmptyFri Aug 21, 2009 10:33 am

-Ммм...-момичето се замисли...нем,не беше минавала през това.-Е,аз бях родена по-късно,така че на мен ми се е разминал този период...Да се радвам ли или не?
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 3 EmptyFri Aug 21, 2009 10:37 am

"Ами не се знае. Това е строго индивидуално мнение. Училището беше място, където отиваш, за да се учиш... Различни неща за света и разни други... Лично аз имах правото да избера, затова училището ми се стори хубаво място. Избрах да стана музикант, аз си го избрах и беше забавно."
О да, особено забавно и в общежитията, където винаги течеше някоя тръба... И винаги имаше повод за изпробване на нов инструмент например...
"Но повечето деца казваха, че е гадно... Учеха се едни сложнотии, които сега... Сега виждам, че изобщо не са ми от полза както и да ги погледна..."
- Този свят за който говориш ми се струва твърде смахнат.
"Просто защото не си го видял, разбираемо е"
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 3 EmptyFri Aug 21, 2009 10:40 am

-Може би нашият свят би изглеждал прекалено смахнат за хората тогава...-поклати глава,сигурно.-Пустини от прах,такива планини от метал и разни малки оазисчета пръснати навсякъде.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 3 EmptyFri Aug 21, 2009 10:43 am

"Ако трябва да съм честен... Това щеше да е чудесна основа за написването на някаква книга... Но определено някои хора изказваха подобни прогнози за бъдещето... Само че от съвсем друга гледна точка"
Някога отдавна ония от литературния клуб само това и чакаха. Сега как ли се справяха в сякаш своя собствен измислен свят... Не беше толкова хубаво, нали...
"Можем да вървим. Скоро ще си върна своята си форма. Планините тук са опасни... Особено за моя късмет"
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 3 EmptyFri Aug 21, 2009 10:47 am

-Хааай,хай.-изправи се веднага,изтупвайки прахта от панталоните си.
Усещаше как любопитството към света преди започваше да се издига вътре в нея,но го потисна.Не беше сега времето да разпитва,на него сигурно хич не му беше кеф,в тази форма и на това място.Затова весело тръгна след тях с едни големи нелепи крачки,какво пък толкова,сякаш някой щеше да я види и да ѝ направи забележка.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 3 EmptyFri Aug 21, 2009 10:53 am

- Днес изглежда зле - протегна се синекосия замислено и се огледа, но нямаше какво да види освен купчини неща... Някои от тях напълно непознати за него. За какво ли бяха служили, наистина, не им намираше смисъла.
"Че кога не изглежда зле" засмя се лисицата, която побърза да се навре в невероятно тежките си дрехи, които станаха леки веднага след като си върна човешката форма.
- Хей, щом си бил музикант значи си имал фенове, нали!? - поне това беше чувал за подобни хора.
- Аз? Неее, бях още ученик при настъпването на промяната. Аз и моята групичка не бяхме от най-почитаните ученици. Знаеш ме какъв съм... Постоянно се карах с най-голямата ми конкурентка пред изпитващите... И имах още куп проблеми.
- Значи големия бум изобщо не те е променил.
- Що се отнася до външност... доста... Не че вече помня лицето си преди това...
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 3 EmptyFri Aug 21, 2009 10:56 am

Еее,язък!За това щеше да пита без да се замисля,ама като не помни...или твърди че не помни...Нямаше значение,повдигна рамене и продължи мълчаливо след тях.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 3 EmptyFri Aug 21, 2009 10:59 am

- Кажи ми, не си ли досаден... Я се връщай в медальона... - понеже виждаше как на лицето на синекосия изгрява следващия въпрос породен от думите му.
- Защо? - изпелтечи Винр и се огледа - Там е тясно... И не е никак хубаво... Хей, на теб ще ти е приятно ли да те затворят на подобно място?
- Нямах друг избор. Ще трябва да те накарам насила.
- Милост! Лисицо, милост, аз съм просто драконче, но не мога да живея повече там....~
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 3 EmptyFri Aug 21, 2009 11:10 am

Тя погледна пак украшението...беше го носила от както се помнеше,не беше кой знае какво.Просто една сребриста верижка с дракон накрая.А по средата блестеше един синкав камък.Но си го обичаше подаръка с цялото сърце.
-А...-реши да се намеси,преди наистина да се сбият.-Аригато,и на двама ви...
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 3 EmptyFri Aug 21, 2009 11:28 am

Те се обърнаха насред разговора си, който целеше главно да отклони Винр от главната тема за миналото. От къде пък на къде Муртаг да му разказва за тези нещо?
- Доиташимаще - казаха едновременно, после се усмихнаха.
- Хайде, върви, току-виж си ме питал за нашата среща, която не помниш особено...
- Да, какво стана преди да... - не довърши въпроса си, "застрелян" от червена светлина, за миг постоя на едно място, после изчезна някъде си.
- Интересно... Някои хора се интересуват от миналото въпреки всичко... Винаги съм смятал това за леко ненужно... Бил съм такъв и такъв, сега съм друг... - и да, спомняше си и как беше изглеждал преди... Не, нямаше да каже на никого.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 3 EmptyFri Aug 21, 2009 11:31 am

-Поне можеш да си спокоен,че какъвто и да станеш по-късно,си ми оставаш баща.-скръсти ръце,подсмихвайки се,когато се изравни с него и продължиха напред.-Но пък от някои гледни точки това не изглежда особено успокояващо...
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 3 EmptyFri Aug 21, 2009 11:54 am

- Защо мислиш така? Напротив... - все още замислен за това как да измъчва Винр, който искаше информация се откъсна от това без проблеми. Миналото не му създаваше никакви проблеми - Какъвто и да стана аз, бъди сигурна че ще съм още по-откачен, нищо друго...
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 3 EmptyFri Aug 21, 2009 12:00 pm

-Няма лошо,и аз подир тебе.-повдигна рамене.-Един ден напускаме градче,другия вече дракони ме спасяват от грамадански змии.Всеки ден-все по-откачен.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 3 EmptyFri Aug 21, 2009 12:07 pm

- Сега вече няма кой да ти прави забележка...Преди имаше едни места за подобни на мен хора... Едни гадни къщи... Ама и аз тогава не бях чак толкова зле... Всичко е заради промяната - пък и тогава кой би обърнал внимание на момче от музикално училище? Те там си бяха оссобняци...
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 3 EmptyFri Aug 21, 2009 12:09 pm

-Аз без да питам за нещо няма да мине,но поне няма да питам за твои неща...-погледна нагоре разсеяно.-Какво точно...се случи,чувала съм само разкази.Аз се родих след като катастрофата се е получила,така че нищо не знам...
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 3 EmptyFri Aug 21, 2009 12:23 pm

- Всеки има своя си теория за случилото се... Не знам как го обясняват хората. Знам само това, което сам видях... - замислено повъртя развалината, наречена меч в ръка преди да каже нещо друго - От моя гледна точка всичко беше ужасно. И не само от моя... Такова унищожение не съм виждал никога преди. По това време вече беше тъмно при нас. Бяхме в общежитието... Тъкмо се приготвяхме да си лягаме след вечерна практика. Беше тъмно... а после само за миг... Настъпи пълен хаос. Помня, че всичко започна да се тресе, светлините угаснаха. Нямаше нужда от повече светлини, защото навън вече бе светло... защото гореше... Всичко, дори въздуха както разказваха после. Всичко започна да се руши. От нещо, което никой не бе видял или усетил. Нещо бе достигнало този свят и той започваше да умира. И това беше самото начало.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 3 EmptyFri Aug 21, 2009 12:32 pm

-Не звучи толкова...приятно за гледане.Още по-зле за преживяване.-погледът ѝ изведнъж се превърна в сериозен,прекалено сериозен за нея.Съвсем заприлича на него.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 3 EmptyFri Aug 21, 2009 12:38 pm

- Да, така е... Беше стряскащо... Ако можеха да ни предупредят щяхме да сме готови, но.. е, тогава вероятно щеше да има паника. Сигурен съм че след това ме измъкнаха от развалините. Някак си... Докато хората се организират за нещо минава време. И не стига всичко, което бе около нас, пустиня и развалини... тогава дойде и болката на промяната... Може би заради нещо от онова, което ни беше ударило. И това не зная... Разбира се... Тогава бяха просто симптоми на странен... вирус? С годините болките започнаха да стават по-непоносими и някои хора се превърнаха в ... чудовища... или в нещо друго... Да, спестявам някои от нещата, но как бих могъл да го опиша...
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 3 EmptyFri Aug 21, 2009 12:47 pm

-Ти как...преодоля болката?-погледна право към него,като се замислеше той можеше всичко да изтърпи...вярно,през процеса щеше да мърмори,но пък издържаше,съдейки от ситуациите,в които бяха попадали.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 3 EmptyFri Aug 21, 2009 12:57 pm

- Беше трудно... Болка... Страх... Никой по онова време нямаше да помогне на друг. Всеки сам за себе си. Всички се страхуваха... Много си отиваха. За първи път изтърпявах нещо подобно. Вървях по улиците, които вече не бяха улици... Вървях? Не, влачех се... Като всички останали. За да оцелеем трябваше да се борим за храна... Никой не беше в състояние да мисли както трябва. Защото болката... беше нетърпима. Беше ужасно. Всяка една част от тялото ми ме болеше така сякаш някой ме налагаше постоянно. Много не издържаха, както казах. Други се превръщаха в нещо по-ужасно и от това, което трябваше да са по начало... Изобщо... ужасии... За малко момче като мен този свят беше кошмар
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 3 EmptyFri Aug 21, 2009 1:04 pm

Преглътна,едва ли можеше да си представи напълно какво е било...тя се беше родила по-късно,когато хората вече бяха...посвикнали,така да се каже.Не помнеше лицата на родителите си,не помнеше изобщо как са живели,но сигурно не е било много хубаво,защото я изоставили когато била на пет в едно от малките градчета,останали незасегнати от Апокалипсиса.Това сякаш беше края и началото за нея,защото точно той я откри под един навес,оставена в малко кашонче.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 3 EmptyFri Aug 21, 2009 1:09 pm

- После - усмихна се накрая като отново повъртя безполезната вещ в ръце - После хората започнаха да се успокояват. Започнаха да си помагат... И отново се опитаха да намерят начин да живят... Някак, защото отново имахме доста проблеми, които продължават и до днес. Началото винаги изглежда твърде трудно... След това всички трябваше да свикнем със себе си и новия си вид. Къде се е чуло и видяло такива цветове и подобни "магии" при хората... Аз лично не исках да се гледам с месеци в огледало, беше голям шок
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 3 EmptyFri Aug 21, 2009 1:13 pm

-Аааа,значи си спомняш,а?-погледна го с една малка усмивчица.-Е,добре,няма да те питам.Ама и не мога да се надявам да ми кажеш като попийнеш някой път в страноприемниците,ти колко алкохол можеш да погълнеш,нищо не ти става.Язък!
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

И той не знае... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 3 EmptyFri Aug 21, 2009 1:18 pm

- О, напротив.. Можеш да помолиш Винр да видиш колко лесно ще ме напие... Има си начин... Винаги успява, въпреки че се старая да се опазя... - дракончето можеше да постигне завидни успехи, ако си го наложеше... относно напиване и връщане на лилавокосия в лисича форма... - Другият начин е да търсиш някъде някой мой познат да ти разкаже... Ще има да търсиш...
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

И той не знае... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 3 EmptyFri Aug 21, 2009 1:23 pm

-Мрън.-скръсти пак ръце,нацупи се и сведе глава.
Тя на девет ли беше или на шестнайсет?
~*~
-Това гробище край няма...-отчаяно се подпря на нещо,грешка,защото потъна навътре в кулата от боклуци.-Не може ли да излетим с Винр,мъглата почти се вдигна...
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
Sponsored content





И той не знае... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: И той не знае...   И той не знае... - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
И той не знае...
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fallen Star :: Пустощта :: Кинзоку-
Jump to: