Fallen Star
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Не.Ме.Бива.В.Описанията.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Малко- голямо сборище.

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next
AuthorMessage
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 19 EmptyThu Aug 27, 2009 7:19 am

- Като я попитам какво после - изръмжа онзи, после се изниза от там. Както си знаеше, започваше фаза "заяждай се с шефа"... Или поне така му се струваше. Беше накаран да бъде пазител, не го биваше в това.. Че той себе си не беше успял да опази някога пък сега... Лилавокосия го проследи как тръгна да се шлияе на някъде си, отново намръщен.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 19 EmptyThu Aug 27, 2009 7:28 am

Опита се да си пооправи малко шантавата прическа,че на нищо не заприлича.Облегна се на едно дърво и се отпусна,загледа се нагоре към звездите...не искаше пак да заспива,инъче огледалото пак щеше да я погне.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 19 EmptyThu Aug 27, 2009 7:35 am

- Ако не спиш, това няма ли да е по-гадно? - добре де, имаше проблем с медальоните. Трябваше така или иначе да е близо до тях... Макар че се пошля около час и не видя нищо интересно по простата причина че всички си почиваха. Въздъхна и спря замислено, търсейки следа от другия медальон, ама не го намираше. - Сигурно е обратното.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 19 EmptyThu Aug 27, 2009 7:42 am

-А?-подскочи изведнъж,погледна нагоре към него и се усмихна бегло.-Спокойно,добре съм...Татко ли те изнерви,че не си там?
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 19 EmptyThu Aug 27, 2009 7:47 am

- Отчасти... Нямам никакъв шанс да го разбера вече, обърках се. Щом иска да продължи да спори с мен, хубаво.. - макар че като се замислеше, то онзи какво друго да прави по цял ден. Сега си беше намерил работа, но иначе... - Е, драконски проблеми, нищо особено.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 19 EmptyThu Aug 27, 2009 7:49 am

-Драконски проблеми...-повтори тихо,преди отново да погледне към водата.-А Дженинските проблеми са толкова идиотски,не мога да повярвам,че се държа така.
Покри лицето си с ръце,преди едно хубаво да го разтегли,да се събуди най-сетне.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 19 EmptyThu Aug 27, 2009 8:03 am

- Какво му е лошото на държанието ти? По-добре да реагираш някак на някакъв проблем отколкото да се правиш, че не го забелязваш... Не че аз или баща ти сме перфектните примери за това де, даже изобщо...
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 19 EmptyThu Aug 27, 2009 8:07 am

-Ама така притеснявам хората.-погледна го,точно това,което той каза,беше правила...усмивката,отново просветна в ума ѝ и тя за миг се сви като опарена от нещо.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 19 EmptyThu Aug 27, 2009 8:15 am

- Защо изобщо това трябва да те притеснява теб? Хората няма да ти се изсмеят защото имаш проблем, ще се опитат да ти помогнат. Нали хората винаги ги е грижа за нещо и някого, така са създадени.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 19 EmptyThu Aug 27, 2009 8:23 am

-А,то ако смеенето ми беше проблемът,щях да съм много по-различен човек.-поклати глава.-Точно това,че никога не съм искала да тревожа татко с разни глупави малки страхове,той си има своите грижи.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 19 EmptyThu Aug 27, 2009 8:30 am

- Има си той... - измърмори синекосия, много добре знаеше какво става в главата на лилавокосия, с който бе спорил години наред - Те са: ядосвай дракона, намери си цигулка и гледай да имаш повече ябълки... И това му било грижи... Нищо му няма на него - Всеки си има грижи, ама ако не вършиш нещата сам ти става по-леко.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 19 EmptyThu Aug 27, 2009 8:32 am

-Препоръчваш ми всеки път като се събудя от кошмар,да започна "Тате,тате,сънувах туй туй и туй.".-засмя се на идеята,това просто ѝ се струваше абсурдно.-Виж,ще ми мине...просто малко ме боли главата.Но ми е приятно,че си се замислил за мен.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 19 EmptyThu Aug 27, 2009 9:20 am

Винр помълча малко замислен, после въздъхна.
- Е, щом казваш.. Аз нищо не мога да направя така или иначе. Винаги е така - усмихна се на себе си, после огледа небето. Беше го казал някога. Беше само за украса. И беше бил прав. - А иначе... Точно да казваш на баща си.. мисля, че можеш да го направиш само ако искаш да слушаш безкрайните му измишльотини, готови да те подлудят до крайност.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 19 EmptyThu Aug 27, 2009 9:27 am

-Това,което татко казва,не са измишльотини.-поклати глава,преди щеше да се ядоса,но не и сега.-Не и според мен.Не се харесвате,това е ясно,но грубостта си има граници...
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 19 EmptyThu Aug 27, 2009 9:40 am

- Не, няма предвид онези за миналото... На тях може би вярвам защото... Някои от нещата, които казва съм ги виждал. Вярно, в развалини, но... приличат на описаното. Имах предвид философиите му... И да... Не се харесваме и това стана причина да се наложи да тръгнем заедно...
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 19 EmptyThu Aug 27, 2009 9:53 am

-Просто и двамата сте страшно инатливи...и ще продължите с това вечно.-не изглеждаше кой знае колко разстроена от това.-Ваш избор,аз няма да се пречкам,че накрая някой ще се окаже изпържен като шиш-кебаб.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 19 EmptyThu Aug 27, 2009 9:55 am

- Той започна пръв - отсече синекосия твърдо, макар че не беше много сигурен... Първо на първо, Муртаг се държеше хладно с него просто защото дракона му беше опропастил живота... Не, стига вече с този ад... - Не съм сигурен, че ще е достатъчно един шиш-кебап. Да заложим на китайска скара, май огънят там е най-силничък...
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 19 EmptyThu Aug 27, 2009 10:07 am

-Еее,аз не съм дракон,не мога чак пък толкоз.-усмихна му се и скръсти ръце.-Огневладеещо момиченце да се бори срещу дракон...смешна работа,просто смешнна.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 19 EmptyThu Aug 27, 2009 10:10 am

- Може и да може, докато драконът не се научи как става... Моят пламък става колкото за един лагерен огън.. Все някога може и да стане, ама кога ли...
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 19 EmptyThu Aug 27, 2009 10:26 am

-Хайде,стига.-повдигна една вежда невярващо.-Лагерен огън?Скромничиш или просто си правиш майтап с мен?
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 19 EmptyThu Aug 27, 2009 10:45 am

- Не ми ли вярваш? - усмихна се онзи и се опита да си спомни кога за послено беше "изплюл" повечко огън. В онази битка? Май да. - Аз така си вярвам, последно само за лагерен огън си спомням.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 19 EmptyThu Aug 27, 2009 10:49 am

-Как можеш да ми кажеш,че един голяям силен син дракон може да избълва огън само като за лагерен огън?-беше се изпъчила и размаха ръце все едно бяха предните крака на дракон.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 19 EmptyThu Aug 27, 2009 10:50 am

- Не ме е срам, да си го призная... Не мисля че звучи толкова невъзможно... - за него си беше нормално. Не беше тренирал силите си от направо векове... Толкова сане му беше ударил от онзи дъждовен ден насам... Тогава беше още толкова малък... И от тогава можеше съвсем малко - Сънят си казва думата.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 19 EmptyThu Aug 27, 2009 10:55 am

-Още една причина да не спа.-ухили му се по дженински и свали ръцете си долу.-Искаш ли да седнеш до мен,да не стоиш прав?
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 19 EmptyThu Aug 27, 2009 11:11 am

- Е, моята причина да не спя е малко различна... - първо на първо, защото няколко години сън му стигаха за няколко години бодуване... Просто не можеше да заспи повече. - И.. ако нямаш нищо против, ще седна... - какво условие само.. Просто така му дойде на ум.
Back to top Go down
Sponsored content





Малко- голямо сборище. - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 19 Empty

Back to top Go down
 
Малко- голямо сборище.
Back to top 
Page 19 of 22Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fallen Star :: Пустощта :: Мизу-
Jump to: