Fallen Star
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Не.Ме.Бива.В.Описанията.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Малко- голямо сборище.

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
AuthorMessage
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 20 EmptyThu Aug 27, 2009 11:22 am

-Нямам,разбира се.-усмихнато се отмести леко,да му направи място под дървото.-Та...ако случааайно намерим цигулка...веднага я вземаме,така ли?
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 20 EmptyThu Aug 27, 2009 11:36 am

- Предполагам - въздъхна докато сядаше и за миг отново си спомни за това почти невъзможно задължение. - Нямам си и на представа каква му е силата на шефа... Но щом казва... Спомням си само, че не беше шега работа... Преди да счупя предишната му цигулка... Все ми се струва, че тогава един рус я взе да я поправи...
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 20 EmptyThu Aug 27, 2009 12:06 pm

-Ами ако се опитаме да намерим "русия"?-погледна любопитно към него.-Не знам за кого ми говориш,татко никога не е споменавал такъв човек преди,поне пред мен.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 20 EmptyThu Aug 27, 2009 12:13 pm

- Това е неговият кошмар - усмихна се горчиво, много често сега вече съзнаваше, че и той участваше там, в тези сънища... - Но и аз не знам нищо друго за него. Освен че свири на флейта. Понякога... Понякога е страшно. - не знаеше, но... Може би само си мислеше, че го чува. Но тогава погледът на лилавокосия ставаше твърде отнесен, сякаш музиката го викаше... Може би наистина чуваше.... Музиката. - Затова ми се струва, че това същество е по-скоро като легенда, не като някой, който наистина съществува... Който и да е.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 20 EmptyThu Aug 27, 2009 12:23 pm

-Хммм...-сложи пръст на устните си за момент,загледала се на някъде.-Е,поне имаме две неща,които ако случайно намерим,можем да се наречем късметлии.Пак е нещо,нали?
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 20 EmptyThu Aug 27, 2009 12:28 pm

- Да, вероятно... Във всеки случай по-големи от него, ако успеем... Той го търси от години... - или така си мислеше, защото... Ами защото май скиталеца прекарваше повече от времето си да сънува този кошмар, а когато се събудеше изглеждаше някак намръщен, опитващ се да си спомни нещо, което пропуска. - Едва ли ще го намерим лесно.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 20 EmptyThu Aug 27, 2009 12:35 pm

-То това му е интересното.-усмихна му се щастливо.-Може накрая и въобще да не го намерим,където и да потърсим.Може.Но аз предпочитам да мисля,че някой ден ще успеем.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 20 EmptyThu Aug 27, 2009 12:39 pm

- Аз не знам какво да предпочета. Както казах вече, изглежда ми малко.. страшен? Поне в кошмарите... Но нали кошмарите са за да плашат... - не, всъщност малко отново беше недоверчив, той нали си беше такъв... Не се доверяваше на хора с флейти, за които приказките за деца мълвяха, че омагьосвали. Сега можеше и да е истина...
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 20 EmptyThu Aug 27, 2009 12:46 pm

-Аз в собствените си кошмари виждам себе си,това значи ли,че съм страшна?-по-скоро го бъзикаше,от колкото да го пита сериозно.
Без майтап никога нямаше пак да мине пред огледало...никога!Седем,четиринайсет,колкото ще години лош късмет,би натрошила всяко,което ѝ се мерне пред погледа.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 20 EmptyThu Aug 27, 2009 12:50 pm

- Е, не знам - малко се съмняваше обаче Муртаг да си намери свестен приятел.. Най-вероятно беше същия като него. Но ако се вярваше на това, че лилавокосия преди не е бил такъв по характер.. Ами тогава този рус можеше да е и още по-зле. - Ще знаем ако го видим някога. Един вид извинение за това, което аз направих преди много време ще е, ако се появи.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 20 EmptyThu Aug 27, 2009 1:02 pm

-Дано да го видим...любопитно ми е.-облегна ръце на дървото...прекалено дълбока прозявка.-Наистина...сън...трябва...
И страхът не можеше да победи нуждата ѝ за почивка.И тя беше човек!Чалнат човек,но все пак човек!
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 20 EmptyThu Aug 27, 2009 1:06 pm

- Определено - остана си там, и без това скоро трябваше да се прибере.. може би. Сега Муртаг не му обръщаше толкова много внимание къде ходи и кога се прибира в медальона, стига да е наблизо, за да не стане лошо. Не знаеха какво ще се случи ако прекалено дълго стои далеч от това. За това се беше замислил.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 20 EmptyThu Aug 27, 2009 1:16 pm

-И ако ти си тук,сигурно няма да сънувам кошмари.
Тя наистина не си даде сметка всъщност как той щеше да се почувства,след като положи глава на рамото му и си го гушна като плюшено мече.Караше го по безкрижната,това беше...Ама и не му даде време да се дръпне,защото беше толкова уморена...веднага откърти.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 20 EmptyThu Aug 27, 2009 1:24 pm

- Ъ.. добре... - постресна се онзи, ама какво да се прави. Дано онзи с китарата да я оправяше цял ден. Всъщност и без това не се знаеше как би реагирал... Не че Винр го интересуваше, но... - Щом казваш...
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 20 EmptyThu Aug 27, 2009 1:27 pm

-Много се застоя пък той там...-Даниел можеше да бъде много гаден...наистина гаден,отвори едно око и погледна към Муртаг.-Да не са цопнали нещо в реката?
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 20 EmptyThu Aug 27, 2009 1:30 pm

- Щеше да се паникьоса и вече да знам - спокойно отвърна онзи докато проверяваше следващата поправка, която бе нанесъл или се беше опитал. - Плюс това може и да не са заедно. - не че не мислеше обратното, просто го спомена като вероятност, това не можеше да знае.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 20 EmptyThu Aug 27, 2009 1:34 pm

-Тогава тя защо не се е върнала?-инат пред инат нямаше да се предаде и толкова!
А тя?Тя си спеше спокойно,облегнала се на синекосия,и въобще не се притесняваше повече...щеше по-често да вкарва тоя дракон в употреба,нито едно огледало!
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 20 EmptyThu Aug 27, 2009 1:44 pm

- От къде да знам, може пък покрай реката да се окаже по-приятно. - продължи все така спокойно, макар че се поусмихна, нямаше намерението да се тревожи толкова. Ако имаше нещо така и така Винр щеше да вдигне тревога до небето, отчасти защото се ужасяваше после да не го накажат...
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 20 EmptyThu Aug 27, 2009 1:51 pm

-Добре,как да ти го кажа по друг начин...
Даниел беше по техническата част,макар и да вкарваше доста магия в изобретенията си.Едно от тях беше едни малки метални паячета,като камерки.Заправи въображаем кръг с ръка и там като огледална повърхност се появи образа на двамата.Метна му го като фризби.
-Картинката сама говори за себе си.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 20 EmptyThu Aug 27, 2009 1:57 pm

- Хм, значи спи добре и без кошмари, това е хубаво. - замислено погледна той за миг - Щеше ми се и аз да можех така...
Но да, нямаше да стане преди да намери онзи калпазанин... Той преди всичко беше навсякъде и никъде, досущ като тях преди да дойдат тук. С други думи... кой знаеше къде се скиташе сега... Дали нарочно се правеше на ударен?
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 20 EmptyThu Aug 27, 2009 1:59 pm

-Джени е късметлийка...преди повечето бащи на момичетата,с които излизах,искаха да ме бият с лопати.-ей,развали му кефа...нищо.-Но да,инъче спи спокойно,това е хубавото.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 20 EmptyThu Aug 27, 2009 2:03 pm

- Не ми изглежда като да трябва да ходя да го бия... По-скоро май са го хванали докато е бил отнесен от вихъра... - той отново се усмихна на образа и пак се обърна към инструмента - Иначе бих отишъл де, ама няма да е забавно, ние си се бием почти по всяко време и вече дори можем да отгатнем кой как ще нападне...
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 20 EmptyThu Aug 27, 2009 2:08 pm

-Какво,ще му го натякваш мислено ли?Това е подло.-и точно в негов стил.
Дейвид се поразръмжа малко,Даниел го побутна леко с ботуша си,той само се обърна и едва не му перна един.
-Остави ме...да спъ...
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Малко- голямо сборище. - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 20 EmptyFri Aug 28, 2009 5:39 am

- Нищо няма да правя - спокойно се усмихна онзи и си продължи тихичко с настройките, доколкото можеше, разбира се. Още беше рано, сутринта можеше и да го закачи малко, но това зависеше от настроението...
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Малко- голямо сборище. - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 20 EmptyFri Aug 28, 2009 5:46 am

-Щом така искаш.
~*~
-Тия майтап ли си правят с нас?-Джики стоеше и гледаше с тъпа физиономия на колко бавни обороти се събуждаше целия лагер...прекалено бавно,а пък уж щяха да пътуват.
Джени се поразмърда от шума наоколо,не искаше да се събужда...не и когато беше спала тъй спокойно,кога пак щеше да може така?
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
Sponsored content





Малко- голямо сборище. - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Малко- голямо сборище.   Малко- голямо сборище. - Page 20 Empty

Back to top Go down
 
Малко- голямо сборище.
Back to top 
Page 20 of 22Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fallen Star :: Пустощта :: Мизу-
Jump to: