Fallen Star
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Не.Ме.Бива.В.Описанията.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Пак ли тук...

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Пак ли тук... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 5 EmptyMon Aug 31, 2009 12:14 pm

-Няма ги още,да...-Джени невинно размаха неразбитата си ръка.-Ъъъ...Генкай-сама,само не ме стреляйте с къртешницата,моля Ви.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 34
Location : Някъде по пътя...

Пак ли тук... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 5 EmptyMon Aug 31, 2009 12:23 pm

- Няма да стрелям, тези по които обичах, не са наоколо.- вдигна рамене и присви очи:- Какви са тия драскотини, момиче? Ела тук.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Пак ли тук... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 5 EmptyMon Aug 31, 2009 12:33 pm

-Хай,хай.-веднага скочи и смирено застана пред бабата,като откри червеникавия бинт под ръкава на ризата си.-Пропаднах в една купчина боклуци...гоменасай...
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 5 EmptyMon Aug 31, 2009 12:42 pm

- И за нещастие или щастие точно върху нашето страхливо плъхче - измърмори онзи с пурата, след краткия си разговор с лилавокосия там. О да, още си спомняше как хубаво щеше да я посече ако не го имаше драконът...
- Всъщност какво е станало с него? - чернокосчето избяга от ръката на лилавокосия, не го познаваше и отново се скри зад гърба на сивия.
- След катастрофата започна да се превърна в плъх. Така и не порасна, виждаш го сам. Все още си е онова осем годишно хлапе, брат на Ризел, което вярва, че сестра му ще се върне. След ужаса на драконския огън започна да се плаши от хора. Започна да се крие в тъмното. Започна да придобива все по-животински навици.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Пак ли тук... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 5 EmptyMon Aug 31, 2009 12:44 pm

-Драконски...огън?-тя притеснено погледна към Винр,после към детето.-И изобщо...огън?
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 5 EmptyMon Aug 31, 2009 12:52 pm

Ним кимна на сивокосия, който отведе момчето на някъде, то нямаше нищо против.
- Градът беше полуизоставен, дебнеха само онези, които бяха полудяли от болка и страх. Драконът - посочи към Винр - Ни следеше от три дни. Знаехме го и все пак направихме грешката да го оставим да го стори. Аз бях водачът, затова поех отговорност тогава.. Твърде късно. Драконът беше подбрал чудовища, които се страхуваха от него и му се прекланяха... И един ден ни нападнаха с огън... Не знам какво се е случило с момчето, защото се разделихме... Муртаг и годеницата му изчезнаха тогава... Намерих момчето с човека, който виждате... Драконът знае най-добре какво е сторил на детето. Не го обвинявам. Мнозина бяха погубени тогава.
Back to top Go down
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 34
Location : Някъде по пътя...

Пак ли тук... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 5 EmptyMon Aug 31, 2009 12:54 pm

Ръцете на Гнекай просветнаха и нараняванията на момичето бързо се затвориха, докато бабата внимателно местеше поглед от единя на другия, разказвачът в момента и Винр. Мисаки стоеше на няколко крачки от тях, само прехапа устни и се загуби сред останалите във временния лагер тук, беше му от части познато, макар й драконски огън да нямаше, имаше огън на някой с който в момента съжителстваха.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Пак ли тук... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 5 EmptyMon Aug 31, 2009 1:05 pm

-Благодаря ти,Генкай.-Джени стегна ръката си,преди да върне вниманието си обратно на останалите.-Бихме ви помолили да дойдете с нас...но има много,които използват огън ежедневно...Пък и...той...-посочи Винр.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 5 EmptyMon Aug 31, 2009 1:09 pm

- Точно това ме притеснява... Макар че от всичко това главният ни проблем може да се окаже дракона. Смок се занимава с дим и мъгли.. Димът е свързан с огъня... Но момчето го познава добре и му има доверие... С всички може да се справи.. Но не мисля, че същото важи за... Винр, струва ми се? Извинявай, преди те наричаха Найто. Ако Винр ми разясни случилото се може би ще мога да измисля нещо?
Онзи изглеждаше като статуя колкото и внимателно да се обърнеха към него. Ясно, значи преди да нападне Муртаг беше нападал и другите... Сега на лилавокосия му стана ясно забавянето на чудовището тогава.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Пак ли тук... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 5 EmptyMon Aug 31, 2009 1:14 pm

-Поне мога да ви уверя...-пое си дълбоко дъх и пристъпи напред,стискайки онзи медальон в ръка.-Че сега не би наранил никого.Той дори...ме пази.Колокто и да не му се иска на моменти,сигурно и го дразня де...-ухили се идиотски и разроши косата си.-Но досега не е наранявал никого.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 5 EmptyMon Aug 31, 2009 1:23 pm

Онзи отново заблестя леко, явно успокоен може би, кой знае. Него така и така никой не го разбираше и да обясни постоянното си изгасване и светване според емоциите.
- Значи сте успели да го промените. И да спрете промяната. Това е хубаво. Радвам се, наистина... Въпреки всичко, което се случи тогава и за което аз съм виновният главно... това е хубаво.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Пак ли тук... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 5 EmptyMon Aug 31, 2009 1:29 pm

-Просто да го имате предвид.-каза по-тихо,погледна пак момченцето,колко беше мъничко,а толкова го беше страх.-Съжалявам тогава за огнената стена преди малко...Скай,простено ли ми е?
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 5 EmptyMon Aug 31, 2009 1:34 pm

Момчето се сепна и понечи да се скрие зад сивия, но когато хвана ръкава му се поуспокои. После вдигна очи към нея, сякаш преценяваше сериозно ситуацията, което бе някак невъзможно за него. После бавно кимна.
- Ти не си страшна. - добави после с леко съмнение. О, със сигурност можеше и да полюбопитства, само ако, разбира се, нямаше друг избор и тръгнеха с другите. За такива решения той още разчиташе на водача си, въпреки че първия път той се беше провалил
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Пак ли тук... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 5 EmptyMon Aug 31, 2009 1:43 pm

Джени се усмихна мило и кимна,преди да погледне Ним сериозно.
-Моля те...обмисли предложението ни.Ако трябва,аз ще отговарям за Винр и неговите постъпки,каквито и да са.Ако той отнеме живот,без да се замисля бих дала своя в замяна.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 34
Location : Някъде по пътя...

Пак ли тук... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 5 EmptyMon Aug 31, 2009 1:45 pm

Розовокщосата жена се позамисли за момент, огледа тук присъстващите и се обърна през рамо:
- Рев?!
- А? Да, госпожо?- рогатия подаде глава от някъде, като зайк скрит сред метала.
- Ако ще правиш демонстрации с огън от сега нататък, предупреждавай, ясно!
- А... аха, да напълно!- усмихна се невинно и пак се скри там:- Намерих... отвертка, че даже цял комплект!
Back to top Go down
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 5 EmptyMon Aug 31, 2009 1:52 pm

- Не е нужно чак толкова... - размаха ръце инстинктивно онзи, после се върна към сериозността си, ако изобщо това беше възможно. С този си вид никога не можеше да си докара сериозност дори и да беше... Златото не му беше от полза особено понякога. - Добре тогава, щом е толкова важно, струва ми се, ще помисля върху предложението. И.. Не ми се струва, че Винр би отнел живот сега както тогава. Тогава беше чудовище, сега вече е.. "нормален".
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Пак ли тук... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 5 EmptyMon Aug 31, 2009 1:57 pm

-Вече това е хубаво.-усмихнатият ѝ вид се върна и тя се поотпусна.
-Тя можела и сериозна да бъде...-пошушна от една купчина Жон на онзи рис,двамата бяха наблюдавали с неприкрит интерес.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 5 EmptyMon Aug 31, 2009 2:12 pm

- Мислех, че тази тема ще бъде погребана - обади се тихо дракона след като се откамени и привлече вниманието на русокосия, който беше седнал по турски, както обикновено правеше когато мислеше вече.
- И аз също, драконе. Но спокойно. Не искам нищо от теб. Нито извинение, нито покаяние. Просто приеми миналото си. Аз го приех... Скай! Искам да говоря с теб, момче. Ела насам.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Пак ли тук... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 5 EmptyMon Aug 31, 2009 2:22 pm

-Ей,тате...-беше се доближила до лилавокосия,бъчна го леко с пръстче в рамото.-Нещо много се умълча...всичко наред ли е?
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 5 EmptyMon Aug 31, 2009 2:26 pm

- М?... О да - съвзе се накрая, досега стоял малко настрани, слушайки явно с половин ухо, стискайки цигулката в ръцете си. - Просто се чудех как ще върви бъдещето като останат тук. Нали досега търсех него... - кимна към златното същество, което говореше с момченцето. Не се беше променил... Не беше променил нищо в себе си, само външния вид и силата. - Предполагам ще трябва да го приема. Бившият ми шеф си е такъв.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Пак ли тук... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 5 EmptyTue Sep 01, 2009 1:09 am

-Значи още трима...
-Тая група се разраства бързо...
-И по странен начин.
-И ние се появихме по странен начин.-Лео като ги стресна с дълбокия си глас зад тях,двамат се катурнаха надолу и си разбиха физиономиите в прахта.-Внимавайте.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 34
Location : Някъде по пътя...

Пак ли тук... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 5 EmptyTue Sep 01, 2009 1:17 am

- Колкото повече, толкова по- интересно.- засмя се един русоляв вампир, седеше на страни, върху някаква кутия сякаш от телевизор и бездействаше напълно.
Back to top Go down
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 5 EmptyTue Sep 01, 2009 1:59 am

- Стига изобщо да дойдат - измърмори Винр, представяйки си несветлото си бъдеще . Един вид по-добре, защото нямаше да има с кого да си спори и щеше да бъде скучно... Едно дете щеше да бяха с пълни сили когато го види... Въобще се очертаваше супер... Много добре си спомняше момчето, преди то да стане такова. Не мислеше, обаче тогава, че то никога повече няма да порасне, нямаше да бъде себе си.
- Ако не ни искаш безпроблемно ще решимнещата - обади се намръщения тип, к8ойто кой знае защо беше до него.
- Нямах това предвид...
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Пак ли тук... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 5 EmptyTue Sep 01, 2009 2:39 am

Джени също го беше сръчкала да не се обажда,след всичкото това убеждаване.Зае се да маха безполезния вече бинт,нямаше какво повече да покрива.
-А...другите ги познавате,но аз не се представих.Аз съм Джени.-усмихна се весело,след като осободи ръката си.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 5 EmptyTue Sep 01, 2009 2:59 am

- Приятно ми е... - кимна онзи, макар че се запъна в своето представяне. Никога, никога нямаше да може да приеме това смотано име, с което го наричаха на шега. Чернокосото момче се беше приближило през това време и май отново взимаше някакво решение.. Така че и изпревари другия най-накрая.
- Аз съм Скай... Йорошку онегай шимас! - само ако сестра му беше тук... Подобно.. представяне беше в типично в нейн стил.
- Което трябва да значи че искаш да дойдеш с нас? - тъмното бъдеще започваше...
Back to top Go down
Sponsored content





Пак ли тук... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 5 Empty

Back to top Go down
 
Пак ли тук...
Back to top 
Page 5 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fallen Star :: Пустощта :: Кинзоку-
Jump to: