Fallen Star
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Не.Ме.Бива.В.Описанията.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Пак ли тук...

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 34
Location : Някъде по пътя...

Пак ли тук... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 4 EmptySun Aug 30, 2009 12:52 pm

" Ах, не... аз те пазя, не ме мисли."- отвърна Шадоли тръсна глава леко.
- Какво правите насам, не трябва ли да сте с дургите?- попита Йозеп, изправяйки се и събирайки бавно ръце зад гърба си, все едно стои пред някой главнокомаднващ армия.
Back to top Go down
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 4 EmptySun Aug 30, 2009 12:56 pm

- Хм? - въпросително се обърна към русокосия и го огледа странно. Ами да, беше му позната тази униформа. Но не си спомняше чак пък толкова златен човек в училището си. Нито пък някой, който блестеше от хиляда километра. - Благодаря ви все пак... който и да сте.
Онзи живна и за миг се оказа долу до него, хванал ръката му да се здрависат.
- Много ми е приятно! Нямаше защо, не ми благодарете! Радвам се да видя някой като мен... Или подобен на мен... От години не съм виждал някой все още сособен! - и така нататък и така нататък.. чак Муртаг уплаши.
- Ааа... ти си? - успя да го попита накрая.
- Аз ли? Аз съм Ним.
- Ним? Че защо пък Бял? - опа... Този смях му беше ужасно познат. Твърде ужасно познат, от онзи кошмар наскоро. Онзи... В смъртта.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Пак ли тук... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 4 EmptySun Aug 30, 2009 1:02 pm

Джени се усмихна щастливо и се оттегли при останалите,пак с мумифицираната си походка.

-Търсим вас,умници такива!-изведнъж се досети,че трябваше да бъде ядосана,затова размаха юмрук във въздуха,но не изглеждаше особено убедителна.-Настана една паника,че детето липсваше и се юрнахме няколко човека да ви намерим.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 34
Location : Някъде по пътя...

Пак ли тук... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 4 EmptySun Aug 30, 2009 1:04 pm

- Това не е необходимо, аз съм с Джин и изпълнявам неговата молба, по- добре се връщайте.- отвърна чернокосият и се обърна към вълчицата и детето, те все още стояха назад и Ишизу наблюдаваше изпитателно.

Back to top Go down
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 4 EmptySun Aug 30, 2009 1:08 pm

- Той прилича... На Дай-чан... - усмихваше се момчето, което се беше сгушило до онзи големия.. Как му беше името? О, те дори не се бяха и представили. Едва ли имаше нужда, вероятно си мислеха, че скоро ще се прибират обратно.
- Скоро може и да разберем - онзи си намери един стар стол и се настани да погледа небето. Нямаше намерение да гледа как онези долу се чудят дали се познават или не.
- Бял съм.. заради светлината... Ти... Ти музика ли си учил? - по дяволите същия разговор беше. Абсолютно същия... Само името беше различно. Можеше да рискува.
- Микаге?
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Пак ли тук... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 4 EmptySun Aug 30, 2009 1:14 pm

-Но ние се притеснихме...защо сте толкова назад,проблем ли има?-погледът ѝ омекна,сега за актриса не ставаше.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 34
Location : Някъде по пътя...

Пак ли тук... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 4 EmptySun Aug 30, 2009 1:21 pm

- Просто се отделяме за известно време, Джин иска да отиде на друго място.- отвърна все така и продължи напред, към черното животно:- Може да се върнете и да кажете на другите, че няма нищо обезпокояващо, най- веротянно до утре ще сме се върнали.
Back to top Go down
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 4 EmptySun Aug 30, 2009 2:02 pm

Двамата спътници на звездичата мигом се изправиха заплашително, готови за удар. И двамата посегнаха към оръжията си. Единият към огромната рапира на гърба си, момчето към малката кама в пояса. Само при споменаването на едно име.
Златокосият помръкна отново и се намръщи.
- Разбирам. Надявам се да си ти. Един от деветимата ми спътници ли си бил... Или зло, което ме е нападало преди?
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Пак ли тук... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 4 EmptySun Aug 30, 2009 2:13 pm

Джени,въпреки раните по ръцете си,вдигна длан и стена от огън спря онези двамата да скачат пак безразборно.Болеше,някои рани се отвориха наново,но тя нямаше да ги остави да скочат на гърба на Муртаг.

-Но...-тя погледна обратно към Шадол,после към тях и победено въздъхна.-Добре...но все пак...
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 4 EmptySun Aug 30, 2009 2:21 pm

- Можеш да свалиш стената - спокойно кимна той към нея, докато се опитваше да издържи на несигурния поглед на така наречения Ним, който бе готов да го опържи със светлина. - Нямам намерение да наранявам. Исках да разбера дали си носил преди това име. Ти ли си... Микаге?
Той дълго не отговори. Почти се колебаеше какво да прави с флейтата в ръката си. Дали и той можеше да напада с музика? По-скоро не.
- Аз съм... - бавно каза накрая. На другия като че ли му олекна. И то доста му олекна. Направо си се засмя.
- Поне някой е оцелял... Виждам че са двама, защо не и трима... Някога ти би ме нарекъл Дай-чан. Преди много, много време.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Пак ли тук... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 4 EmptyMon Aug 31, 2009 1:21 am

Джени махна с ръка и пламъците се стопиха на мига,но...забеляза как снежнобелият бинт започна да се обагря в червено.Изруга под носа си,какво още да очаква?Да ѝ пръснат главата?
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 4 EmptyMon Aug 31, 2009 1:31 am

Онези двамата се успокоиха на мига и на лицето им се разля една огромна усмивка, почти невъзможна. Но седнаха отново долу.
- Ще ни трябват още бинтове - отбеляза сивия като запали една пура повече за успокоение от вълнението, което настана долу. Направо просто нямаше смисъл да се опитваш да видиш нещо. Слънцето беше ударило земята, дотолкова се беше разсветила звездичката. - Има едно лекарство, дето щипе, но затваря рани.. ако искаш...
Back to top Go down
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 34
Location : Някъде по пътя...

Пак ли тук... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 4 EmptyMon Aug 31, 2009 3:26 am

- Все пак, моля, не казвайте на никого че сте ни виждали.- проговори пак чернокосият и ги погледна за момент.

- Всичко... наред ли е?- това, от което се опасяваше толкова много, че ще трябва да поостанат малко тук, хич не му беше добре така. Среброкосото момче с чадъра се приближи плахо, подритвайки някаква кубовидна кутийка със стърчащи кабелчета.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Пак ли тук... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 4 EmptyMon Aug 31, 2009 4:13 am

-То и да не искам,имам странното малко чувство,че и без това ще го използвате върху мен.-по-спокойно отвърна.-А,Мисаки-сан.Ъъъ...ами,стари приятели се събират.Нещо такова.А...да знаеш къде е Генкай,щото...
Протегна разкървавената си длан,за да види.

-Добре...-унило кимна и се качи обратно на коня си.-Няма.Но...внимавайте,моля ви.
Изцъка с език като знак за Шадол да продължи обратно.Стисна за миг очи от щипещото чувство през лицето ѝ...гадни рани.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 4 EmptyMon Aug 31, 2009 4:20 am

- Страшно е.. - промърмори момчето, което при появата на още хора се беше свило зад пазителя си отново. Да, определено си бяха диви. Отдавна, много отдавна не бяха се виждали с хора.. То този свой шеф май изобщо не го възприемаха за човек. Че изобщо можеха ли?
- Спокойно, скоро се връщаме - потупа го по главата все така тихо сивия и въздъхна. - Шефе, дръж подаръка! - подхвърли долу цигулката и отново се намръщи. - И побързай!
Back to top Go down
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 34
Location : Някъде по пътя...

Пак ли тук... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 4 EmptyMon Aug 31, 2009 10:54 am

- Благодаря.- обадипсе момчето и махна с ръчичка, Йозеп се трансформира и пак се прикачи за косицата му, а вълчицата продължи по пътя си все така внимателно.
" Джики- доно, не бъди тъжна."- проговори Шадол и изпръхтя тихо.


- А, приятели, чудесно.- усмихна се момчето и се огледа:- Радвам се, а Генкай май тръгна вас да ви търси, притеснихме се че много хора се пръснаха наоколо и...- вдигна рамене:- Андори ще отиде да я повика.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Пак ли тук... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 4 EmptyMon Aug 31, 2009 11:16 am

-Не съм...тъжна.-погледна настрани,но начина,по който се държеше за гривата му я издаваше.-Просто съм...разочарована,да...разочарована.Притесних се толкова много и накрая се оказа за абсолютно нищо...

-Аригато.-кимна му усмихнато,преди да върне погледа си върху онези двамата...
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 4 EmptyMon Aug 31, 2009 11:20 am

- Значи си я поправил? - онзи хвана цигулката, която преди беше била негова и отново погледна към русокосия, който пак се смееше.
- Хай, хай, мочирон! - каза накрая и кимна на онези двамата да се приближат. - Радвам се, че те срещнах отново. Така знам, че групата ни има четирима оцелели! Цели четирима! Наистина... - пак се засмя и после се обърна към спътниците си - Йонамине, вече Смок... Джейдън, вече Скай.
- Невероятно. Ще ми трябва време да го запомня...
- Да... Жалко че го нямаш. Време е да се връщаме - не бе казано твърдо, просто спокойно и дори с усмивка. Той беше същество, което не показваше емоция. - Ще го запомниш.
Back to top Go down
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 34
Location : Някъде по пътя...

Пак ли тук... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 4 EmptyMon Aug 31, 2009 11:32 am

- Ще си тръгвате ли?- попита момчето въпросително, а тъкмо отпращаше черната пеперуда на някъде:- Можете да останете с нас... виждате, не сме малко и ни е добре, пазим се взаимно, пък и обикаляме на всякъде.
Back to top Go down
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 4 EmptyMon Aug 31, 2009 11:39 am

Русото същество се обърна шеметно със своята усмивка прекъсвайки така и готовия отговор на Муртаг. Едва ли искаше да го чуе, защото го знаеше. Този човек познаваше лилавокосия твърде добре... Ним се усмихна.
- Няма да имам нищо против. Но не съм много сигурен.. последния път, в който пътувахме в група не беше един от най-добрите... Момчето все още изпитва ужас от това.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Пак ли тук... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 4 EmptyMon Aug 31, 2009 11:42 am

-Би било престъпление да ви оставим тук да се оправяте,честно казано.-Джени си седна и се облегна на някаква врата на кола,най-стабилното нещо,което ѝ се мерна пред погледа.-Най-лошото е колко сме откачени...всичките,не само аз и татко.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 4 EmptyMon Aug 31, 2009 11:53 am

- Това изобщо не ме притеснява - продължи да се усмихва Ним като и поклати глава - Десетима души музиканти в едно и все откачени деца, с това съм се справял... Който е записвал музика в нашето училище също е свикнал. Но вече казах какъв е проблема. Не какви са хората а самите хора. Страхът от тези хора. - той погледна момченцето зад сивия, наречен Смок и усмивката му отново помръкна. - Ужасът от второ предателство.
Back to top Go down
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 34
Location : Някъде по пътя...

Пак ли тук... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 4 EmptyMon Aug 31, 2009 11:54 am

- Това май е главната причина да сме заедно.- бабата, гласът й се чу, но тя така и не се видя, явно съвсем затънала и тя в отпадъци. От някъде Андори й подаде ръка и я издърпа от вдлъбнатината, в която беше пропаднала, отново с къртечницата на рамо:- Хъх, златна коса?
Back to top Go down
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 4 EmptyMon Aug 31, 2009 12:04 pm

Той отново обърна гръб на спътниците си и кимна.
- Така им се пада на някои, които започват да управляват светлината, госпожо... Макар че аз винаги съм си бил рус... В последно време обаче в малко по-наситени нюанси.
Ако беше казал, че ще остане заради момчето. То може би щеше да го стори докато Скай не започнеше да се справя и сам. Но това вече беше невъзможно. Не че не го знаеше, но можеше и да се опита. Само че сега... Някога като водач на "стадото" можеше да реши... Вече беше отвикнал отдавна. Не се страхуваше от предателство лично той, нито пък другия. Само момчето бе проблемът, който ги държеше тук от години, много години.
Back to top Go down
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 34
Location : Някъде по пътя...

Пак ли тук... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 4 EmptyMon Aug 31, 2009 12:11 pm

- Светлината... тази светлина.- поклати глава и се усмихна дяволито:- Ако решите да останете с нас, като група, добре сте дошли... като част от семейството. От което преди малко трима се загубиха някъде, Джин и оня пеперудяк проклет ги няма, хм?
Back to top Go down
Sponsored content





Пак ли тук... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
Пак ли тук...
Back to top 
Page 4 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fallen Star :: Пустощта :: Кинзоку-
Jump to: