Fallen Star
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Не.Ме.Бива.В.Описанията.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Пак ли тук...

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Пак ли тук... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 3 EmptySun Aug 30, 2009 4:19 am

-Дай-чан?-откъде се появи пък това...-Човекът,за който аз говоря,се нарича Муртаг.И може би е станал лилав след катастрофата.Може да ми е баща,но...с мен за такива неща не говори.
Чак сега тази тежест падна върху нея...Натъжи я за момент.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 3 EmptySun Aug 30, 2009 4:29 am

- Напълно вероятно е да говорим за един и същи човек. - замислено каза след малко златния, който все повече и повече изгасваше, явно отнесъл се на някъде и забравил че помещението се нуждае от светлина. - Колкото за името... Някои от нашия град решиха да си дадат ново име. Други го получиха насила... За да започнем нов живот.. Така се надявахме да успеем. Някои не...
Той се изправи със присъщата си лекота и отново освети помещението, беше си върнал усмивката.
- Това лесно можем да го определим. Имам някакво съмнение. Драконе! Ти беше виновен за всичко.. Не, не те обвинявам. Но типично в стила на така наречения Дай-чан е, да те вземе под своя закрила след това. Може би е същият този човек. Първо да хапнем. Кой какво иска? Или бързате?
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Пак ли тук... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 3 EmptySun Aug 30, 2009 4:37 am

-Не сме...гладни,поне аз не съм.-поклати глава,усмивката ѝ или спокойното изржение беше заминала нанякъде.-Ами ако излезете навън и проверите дали е той?
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 3 EmptySun Aug 30, 2009 4:41 am

- Да... проверим... - той за миг се разтревожи отново, или по-скоро очите му заблестяха странно, когато се обърна към сивия великан. Онзи с пурите отново стоеше безизразен до Винр. За миг настъпи тишина, докато момчето и другия гледаха "шефа" си. - Но защо пък не... - тихо каза накрая русия, после отиде до тъмното ъгълче и се разтърси за нещо - Може пък и да е той... Това наистина ми напомни за старите дни... Колко отдавна беше...
Очевидно си говореше сам на себе си, а после се засмя, явно открил каквото търсеше. Беше си там... Слава богу...
- Казваш че не го бива с китарата... И му трябва цигулка? Дали пък не търси тази...
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Пак ли тук... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 3 EmptySun Aug 30, 2009 4:49 am

-А!-плесна с ръце.-Точно това му трябва.Инъче следващия път като ни нападнат,ще си имаме проблеми...
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 3 EmptySun Aug 30, 2009 4:55 am

- Значи се бие с това... - усмихна се някак странно. Да, някога бяха си мечтали за този начин. Само един имаше способност, която не можеше да се управлява в ситуация на битка. Отвори грижливо пазената калъфка и извади цигулката. Беше странна, явно поправяна от доста голяма повреда, но все пак отлично поправена. Само една драскотина беше останала по нея. Нещо приличащо на "Р", издълбано вероятно с нож. - Става все по-подозрителен този важ човек. Това е цигулката на нашия Дай-чан. Макар че той я остави в доста лошо положение и нямаше време да се върне за нея... От тногава не съм го виждал, другите също.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Пак ли тук... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 3 EmptySun Aug 30, 2009 5:00 am

-Тогава да излезем навън колкото може по-бърз-АУ!-опита да слезе от масата и да си стъпи на краката,но така заболя,че се поолюля доста.-Проклети...рани!
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 3 EmptySun Aug 30, 2009 5:12 am

- Виновен дракон - усмихна се бегло отново, обърна се към спътниците, докато Винр отново се приближаваше за помощ, ако се налагаше. - С мен ли ще дойдете? Смок, Скай?
- Че къде иначе, тук е тъмно като в рог ако не си ти. - след кратък размисъл се обади сивия с пурите.
- Не искам да съм сам! - изписка досущ като мишка момчето.
- Добре, добре, хващай ти и да тръгваме - подаде на сивия цигулката, а той самият си взе флейтата, оставена настрана досега. Явно не можеше без нея. - Ще ви покажа най-краткия път. Само внимавай наистина с тези рани.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Пак ли тук... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 3 EmptySun Aug 30, 2009 5:32 am

-Ще се оправя...Аригато,Винр.-от змия,в дракон,кученце и после...опора.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 3 EmptySun Aug 30, 2009 5:35 am

- Доиташиваще - ухили се синекосия, после върна вниманието си на тримата странници, които живееха или бяха живяли досега тук.. Пък може би и щяха да продължат след това. - Казваш, че е била счупена? Да не би да си я намерил до момиче с черна коса? Защото счупих една цигулка, когато се опитвах да я настигна... Когато ме беше настигнал ужаса.
Златните очи на онзи го погледнаха за миг, докато със същата лекота сякаш летеше наоколо да провери дали не е забравил нещо.
- Да... Там я намерих... Момичето ни беше скъп приятел... Жалко за нея, голям шок - отвори една врата и все пак се усмихна - Насам.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Пак ли тук... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 3 EmptySun Aug 30, 2009 6:44 am

-Джииин!Джин,къд-А!-Джики мярна вълчицата най-сетне,скочи от гърба на жребеца и тръгна да тича към тях.-Джин!
Само дето тук беше като минно поле.Една от купчините метал се поразтресе от виковете ѝ и ѝ се стовари,като я покри цялата.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 3 EmptySun Aug 30, 2009 7:02 am

- Ще излезем при малкия "вир", от който си набавяме храна и вода. От там нататък ще бъде лесно - и това беше единственото което каза преди да започне да свири една весела песен. Доста.. Безгрижен изглеждаше наистина. Да, не им отне много време да излязат, добре бяха планирали жилището си. Или нещото като жилище. А той явно не беше излизал от доста време... - Дракон, носа ти може да ни отведе където трябва! Души!
Back to top Go down
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 34
Location : Някъде по пътя...

Пак ли тук... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 3 EmptySun Aug 30, 2009 7:19 am

Момченцето извърна глава в посоката на вика и потрепна:
- Ишизу...- не завърши обаче, щеше да й нареди да бяга, но се спря. А коня се насочи към падналата купчина изапочна да рое с предните копита:
" Джики- доно? Джики!"
- Йозеп, какво става?- попита плахо детето.
- Почакай тук.- отвърна вече преобразилия се, като се насочи в тяхна посока.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Пак ли тук... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 3 EmptySun Aug 30, 2009 8:42 am

-Жива съм!-една ръка изскочи от всичките тези боклуци,малко поодраскна,но беше жива.-Блъеее...какви гнусотии има само тука!
Веднага след това се показа и главата ѝ,само дето не можеше да се измъкне изцяло.
-Уааа...гоменне,Шадол!-усмихна му се весело,сякаш нищо не се беше случило.

Джени просто вървеше до синекосия мълчаливо и се оглеждаше...
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 3 EmptySun Aug 30, 2009 9:02 am

- Да... Душа? - ужасено попита Винр след малко като погледна отново странника. На повече светлина той направо си беше ярък, ако не съумееше да спре светлината. Носеше нещо странно и бяло с злато по края. Хората преди биха го нарекли просто училищна униформа, но от къде можеше да знае Винр?
- Хай! Не подушваш ли господаря си2 Не искам да те обидя, просто знам, че можеш.
- ... Мирише ми на ябълки... Нататък.. - след кратко объркване изломоти синекосия и посочи някъде назад. - Това.. трябва да е той... Някъде там.
- Чудесно, да побързаме!
Back to top Go down
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 457
Join date : 2009-08-20
Age : 34
Location : Някъде по пътя...

Пак ли тук... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 3 EmptySun Aug 30, 2009 10:08 am

" Добре ли си, доно?"- попита жребеца и захапа ръкава й, че да я издърпа от там, от другата страна и чернокосият помогна, движейки се из боклуците повече като призрак от колкото стъпвайки в действителност.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Пак ли тук... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 3 EmptySun Aug 30, 2009 11:10 am

Пфф...ябълки.Защо ли не се досети?Забърза крачка заедно с останалите,вече не болеше толкова...просто ходеше като гипсирана,сигурно изглеждаше смешно отстрани.

-Малко се поодрасках.Аригато.-измъкна се най-сетне и потупа коня по муцуната.-Някой ден ще ти докарам сърдечен удар май...
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 3 EmptySun Aug 30, 2009 11:17 am

- Разумно ли е? Ако има и други хора? - замисленото дете до русокосия не преставаше да задава въпроси. Ама нито за миг не спря. Вече лазеше по нервите на синекосия, но русокосия пък не му обръщаше абсолютно никакво внимание. Но от всичко казано от мишлето поне се разбра, че тримта живееха далеч от други и детето не беше виждало други хора освен тези двамата. Още, че шефът им беше странно същество по характер.. Кой ли не беше... Спря се на една купчина отпадъци и се огледа от горе.
- Виждам лагер! Иха, какъв голям... За там ли сме? - той самият беше като пораснало дете, съвсем безгрижен и при това блестящ от далеч като сигнална ракета.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Пак ли тук... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 3 EmptySun Aug 30, 2009 11:36 am

-Ако татко е останал там...сигурно се занимава с онази китара.-кимна с глава и се отдели от Винр,вече можеше и сама.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 3 EmptySun Aug 30, 2009 11:39 am

- Ако наистина му трябва цигулка представям си как се справя с китара - измърмори с дълбокия си глас сивокосия, който ги следваше с неудоволствие. На дневна светлина изглеждаше още по-голям и по-мрачен, а пурата в устата му пушеше на поразия. Господарят му беше съвсем друго нещо. Вече подскачаше там отпред и си тананикаше нещо с домати.
- Сугой, отдавна не съм виждал толкова хора! Да побързаме! Да побързаме!
Побърза си сам, поне да не опреличава и тях на побъркани какъвто явно беше той... Според Винр... Жалко, струваше му се доста мил отначало.. и нормален...
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Пак ли тук... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 3 EmptySun Aug 30, 2009 12:07 pm

-Определено са се познавали...-с малка трудност слезе долу,опитваше се да не се изръси и наново да си отвори раните.Само Генкай да я види и край с нея,сигурно щеше да я разстреля както онзи,червения.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 3 EmptySun Aug 30, 2009 12:12 pm

- И аз така мисля - следеше я изкъсо пък Винр и чат пат хвърляше по някой поглед на русокосия, който беше отпрашил вече напред, напред, оставил ги с другите двама странници. - Вие сигурни ли сте, че трябва да го оставим да тича така?
- О, шефа е странна птица... Но рядко се държи така. Според мен се дължи на вълнението... Мисля, че има някого на предвид вече, затова иска да го види.
А онзи се довлече досами края на.. лагера? И се изтапъни там на една канара като звездица, огледа се.
- Това трябва да е! Дори има храна, изглежда добре!
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Пак ли тук... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 3 EmptySun Aug 30, 2009 12:15 pm

-Татеее?-поне можеше да вика,ако не друго.-Тате,къде си се забутал?!
Доближи ръце до лицето си и продължи да вика за него,то от толкова много хора и метални глупости,нищо не можеше да види.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Пак ли тук... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 3 EmptySun Aug 30, 2009 12:26 pm

Тишина, после някой взе че се приближи объркано, влачейки след себе си и китарата. Застана там долу и се огледа объркано.
- Мислех, че ще търсите... Ей, какво се е случило с теб!? - не обърна внимание на останалите поне за сега, естествено. Пък и не му трябваше. От веселото изражението на русокосия беше станало отново замислено и той потъмня. Сякаш изпитваше съществото, което виждаше и се опитваше да види в него някой познат.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Пак ли тук... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 3 EmptySun Aug 30, 2009 12:50 pm

-Ъъъ...кой,аз?-не,тенекията до теб,идиот...-Ами...паднах и се поударих тук-таме.Но той ми помогна,излекува ме!-и посочи русокосия с усмивка,малко поболя да си мръдне ръката,но пък се усети прекалено късно.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
Sponsored content





Пак ли тук... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Пак ли тук...   Пак ли тук... - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Пак ли тук...
Back to top 
Page 3 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fallen Star :: Пустощта :: Кинзоку-
Jump to: