Fallen Star
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Не.Ме.Бива.В.Описанията.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Под ударите на наковалнята...

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Под ударите на наковалнята... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Под ударите на наковалнята...   Под ударите на наковалнята... - Page 7 EmptyMon Sep 14, 2009 7:27 am

Пеперудата изведнъж живна и скочи да кръжи пред лицето ѝ.Джени се засмя,когато някакъв сребрист прашец започна да я гъделичка...Разкиха се и в момента,в който отново погледна нагоре...беше сама.Нямаше никой,нито пък нищо.Пеперудата сякаш се беше изпарила.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Под ударите на наковалнята... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Под ударите на наковалнята...   Под ударите на наковалнята... - Page 7 EmptyMon Sep 14, 2009 7:33 am

"Мразя го, да ми казва какво да правя... Сега пак съм объркал нещо или кой знае какво" и как можеше да намери нещо сред тълпата... Когато нямаше как да използва глупавата магия на това момиченце... Онова момиченце, което бе забъркало всичко.. за това ли вече я нямаше? Не помнеше вече причината. "Имаме сериозен проблем"
Ама кой да го чуе, нямаше връзка и с лилавокосия, а това също не беше много хубаво, както можеше преспокойно да си го изгуби и да са на две крачки растояние.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Под ударите на наковалнята... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Под ударите на наковалнята...   Под ударите на наковалнята... - Page 7 EmptyMon Sep 14, 2009 7:38 am

Отново се разкиха...този прашец продължи да се ръси от някъде върху нея,макар и пеперудата да я нямаше никаква.Накрая размаха ръце и се изправи.Потърка насълзени очи и зачервен нос и се огледа...
За какво беше дошла?...Какво беше правила пак?Нещо започнаха някои неща да ѝ се губят.Дори и кой път да вземе за обратно,оказа във възел между няколко коридора.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Под ударите на наковалнята... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Под ударите на наковалнята...   Под ударите на наковалнята... - Page 7 EmptyMon Sep 14, 2009 7:46 am

- Че Ризел не е ли направила нещо по въпроса с губенето на "сигнал" - русокосия вървеше до Муртаг незнайно накъде в търсене. Е, вървеше беше слаба дума, но...
- Ти луд ли си? Я ти направи нещо полуизгорен от дракон... От къде да знам, не познавах способностите й. Можем само да търсим.
- Това е безполезно, може да е къде ли не, ако е магия.
- В такъв случай не ми взимай надеждата, знаеш, че освен едно друго нищо не мога да правя, много добре знам, че е безполезно... Остави ме намира!
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Под ударите на наковалнята... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Под ударите на наковалнята...   Под ударите на наковалнята... - Page 7 EmptyMon Sep 14, 2009 7:51 am

-Татееее?-беше поела по някой си коридор,нямаше по какво особено да се ориентира.Най-много онзи пясъчен човек да я върне обратно.-Тааатеее?Виинр?
За миг спря и се подпря на стената от пясък.Винр...?Винр кой?Разклати глава и прокара ръце през косите си,да се поосъзнае.Винр!Винр,нейният пазител...но тогава защо не беше при нея сега?Примига объркано няколко пъти,преди да продължи напред...стига глупости,той не трябваше да бъде запелен за нея.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Под ударите на наковалнята... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Под ударите на наковалнята...   Под ударите на наковалнята... - Page 7 EmptyMon Sep 14, 2009 8:09 am

Синекосия вървеше, крепейки се на стената като слепец. Той беше.. нещо като сляп, магията май твърде много се беше просмукала в ежедневието му. Хвана рамото си и се опита отново да усети една от двете връзки, но нямаше смисъл. И да вика сигурно нямаше смисъл. Свали палтото си и разкъса блузата си, дори не пареше, иначе невидимият знак... Заскърца с зъби и продължи напред по интуиция.. Защо си мислеше, че тук някъде бе изгубил следата. Тук трябваше да е, дано намереше нещо.
- Да можеше да се намери някой по-способен в тези магии с връзки между... разни медальони... и подобни...
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Под ударите на наковалнята... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Под ударите на наковалнята...   Под ударите на наковалнята... - Page 7 EmptyMon Sep 14, 2009 8:13 am

Пламъчетата кога угаснаха?Забрави...и забрави и да вика.Доспа ѝ се така изведнъж.Може би трябваше да спре...да си почине малко,не че беше вървяла толкова мног-
-Ау!-блъсна се в някого,но се хвана бързо за него и успя да не се изръси долу...като за първи път в живота си.-Гоменне...
Едно пламъче лумна малко по-встрани и тя видя синьо...много синьо.
-Винр?-той беше...лицето му се виждаше ясно и точно.Но тя вече не беше сигурна.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Под ударите на наковалнята... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Под ударите на наковалнята...   Под ударите на наковалнята... - Page 7 EmptyMon Sep 14, 2009 8:20 am

Той се стресна, готов да се бие с когото и да било, но после го заля огромно облекчение. Не че това решаваше проблема му. Не знаеше дали й има нещо или не... И дали изобщо е истинска, и все пак...
- Слава богу, почти си помислих, че ще те загубя някъде отново... - усмихна се все пак. Не можеше да не е истинска
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Под ударите на наковалнята... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Под ударите на наковалнята...   Под ударите на наковалнята... - Page 7 EmptyMon Sep 14, 2009 8:28 am

-Отново...че ти кога...-стисна очи за миг,а в този миг се олюля назад.-Нещо не съм...добре в главата.
А и връзката още не се връщаше...макар и да беше на крачка от него.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Под ударите на наковалнята... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Под ударите на наковалнята...   Под ударите на наковалнята... - Page 7 EmptyMon Sep 14, 2009 8:33 am

- Тогава трябва да те видят - понамръщи се той, това сякаш беше направено нарочно след кратката му караница с Ним... Сякаш Ним му правеше гадно. Ама не беше особено възможно. Знаеше къде е слабостта на този човек и той... Определено не беше способен на зло... Хвана я, за да не падне, имаше лоши спомени от подобни олюлявания.. По-скоро неприятни, но все тая. - Да се връщаме.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Под ударите на наковалнята... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Под ударите на наковалнята...   Под ударите на наковалнята... - Page 7 EmptyMon Sep 14, 2009 8:38 am

-Да се връщаме...къде?-изгледа го странно,макар че се остави да я хване и да я поведе обратно.
Примига няколко пъти...с кого беше отново?В...В...Валери?Не,глупости.В...Вил?Абе...Винр!Да,Винр!
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Под ударите на наковалнята... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Под ударите на наковалнята...   Под ударите на наковалнята... - Page 7 EmptyMon Sep 14, 2009 8:42 am

- При другите - тихо отвърна, макар че запази черните си мисли за себе си... Това май беше сериозна загуба на памет... Или поне на пръв поглед само това, какво ли имаше още и.. дали някой щеше да си има на представа... Поклати леко глава, може би лилавокосия имаше някаква идея, където и да беше... Да не станеше като с онова момченце...
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Под ударите на наковалнята... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Под ударите на наковалнята...   Под ударите на наковалнята... - Page 7 EmptyMon Sep 14, 2009 8:45 am

-А кои са другите...-продължи да бълва въпроси.Сякаш с всяка дума губеше по някой момент от живота си,кой откъде и откога хванат.Нещо наистина не беше наред с нея,но тя вече се изгуби,не можеше повече да се усети...-А кой си...ти?
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Под ударите на наковалнята... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Под ударите на наковалнята...   Под ударите на наковалнята... - Page 7 EmptyMon Sep 14, 2009 8:51 am

Наложи си да запази спокойствие, но замълча, доста дълго мълчание. Сега разбираше малко от онова, което бяха изпитали русокосия и онзи, другия, когато момчето им се беше събудило. Дете без спомени и без дори спомен как да говори... Всичко от самото начало... Не, нямаше да се стигне чак до там тук... Поне се надяваше, много се надяваше. За миг драконската му лудост се запита дали тя самата знаеше коя е.. Глупости, едва ли знаеше след тези въпроси.
- Муртаг, глупако, какво да правя - измърмори си най-накрая, не че онзи едва ли ще знаеше, само трябваше да ги намери...
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Под ударите на наковалнята... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Под ударите на наковалнята...   Под ударите на наковалнята... - Page 7 EmptyMon Sep 14, 2009 8:59 am

Тя си помълча така,след като не получи ясен отговор...всъщност по-зле,омърлуши се.Заби един виновен поглед в пясъка под краката им,но толкова въпроси започваха да напират отвътре,главата ѝ щеше да хвъркне като тапа на бутилка шампанско.
-Нещо лошо ли съм сторила...?-не можеше да не пита.-Мразиш ли ме,че не искаш да говориш с мен...?
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Под ударите на наковалнята... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Под ударите на наковалнята...   Под ударите на наковалнята... - Page 7 EmptyMon Sep 14, 2009 9:03 am

- Да те мразя? - направо неочакван въпрос, с който да си искараше акъла. Как беше възможно изобщо да бъде зададен? - Боже, кой би те намразил, чудя се - макар че май имаше и такива или кой знае кой обичаше да прави гадно на хората. - Никога не съм те мразил, няма да те мразя.. Само че ми е трудно да ти обясня... Да дам отговор на въпросите, които се въртт в главата ти... Но мога и да опитам, ако.. ако искаш...
Да, как можеше да я мрази... Можеше да мрази баща й или пък Ним... Не можеше да мрази нея.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Под ударите на наковалнята... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Под ударите на наковалнята...   Под ударите на наковалнята... - Page 7 EmptyMon Sep 14, 2009 9:08 am

-Ако искам...-погледна за миг настрани,дали наистина искаше?И това не знаеше.-Искам...може ли да не се връщаме веднага...накъдето и да сме тръгнали?-пак забрави,а не беше минала и минута.
Спря и стисна ръката му по-силно.Изглеждаше необичайно уплашена,като заключена в тясна кутия.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Под ударите на наковалнята... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Под ударите на наковалнята...   Под ударите на наковалнята... - Page 7 EmptyMon Sep 14, 2009 9:55 am

- Добре.. може... - въздъхна, но не съжали особено. Защото... Те с какво щяха да му помогнат? Едва ли знаеха повече от него самия в момента. А това никак, никак не му харесваше и отново нямаше никакви идеи. Драконите да бяха разумни? Може би легендите бяха мъничко пресилени... - Можем да останем малко тук.
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Под ударите на наковалнята... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Под ударите на наковалнята...   Под ударите на наковалнята... - Page 7 EmptyMon Sep 14, 2009 10:00 am

-Аригато.-ето я,познатата усмивка...
Щом седна на земята и опря гръб обаче в стената,болезнено бързо изчезна и тя погледна с объркани очи към него...Беше ѝ на устата стария въпрос,но този път не зададе нищо,реши само да гледа.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Под ударите на наковалнята... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Под ударите на наковалнята...   Под ударите на наковалнята... - Page 7 EmptyMon Sep 14, 2009 10:04 am

Той се поразходи напред-назад в мислене, но какво можеше да измисли? Как да върнеше връзката... Връзката.... Нямаше никакви магически способности от този вид, или имаше.. О, това беше гадно. Спря се след това и отново наметна палтото си, станало му беше малко студено. После въздъхна.
"Само ако знаех дали магията, която може и да имам, а може и да нямам ще проработи... Срещу нещо, което дори не знам какво е? Ама че глупак!"
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Под ударите на наковалнята... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Под ударите на наковалнята...   Под ударите на наковалнята... - Page 7 EmptyMon Sep 14, 2009 10:08 am

-С-сумимасе...-пак затрепери като мишле.-Не...не те познавам,но може ли да те помоля нещо?
Старата песен на нов глас започна...дланите ѝ несигурно се свиха,тя прегърна коленете си и се вгледа в него с треперещи шоколадови очи.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Под ударите на наковалнята... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Под ударите на наковалнята...   Под ударите на наковалнята... - Page 7 EmptyMon Sep 14, 2009 10:12 am

- Какво? - обърна й внимание и още повече помръкна, струваше му се, че колкото повече време оставаха тук, толкова повече нещата ставаха по-сложни. И май беше точно така и не си го пхредставяше... Но... - Какво мога да направя за теб?
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Под ударите на наковалнята... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Под ударите на наковалнята...   Под ударите на наковалнята... - Page 7 EmptyMon Sep 14, 2009 10:14 am

-Може ли...да седнеш до мен?-беше видимо притеснена да не го ядоса...абе това Дженифър ли беше?Да се усъмни човек.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
BgSanZo

BgSanZo


Posts : 316
Join date : 2009-08-20
Age : 31
Location : Не ме ли видиш бе!?

Под ударите на наковалнята... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Под ударите на наковалнята...   Под ударите на наковалнята... - Page 7 EmptyMon Sep 14, 2009 10:20 am

- Ъ... Разбира се. - каза след кратко мислене на тема какво общо имаше това с онова и изобщо имаше ли смисъл да търси общото. Изтри тези си мисли от главата си и изпълни.. молбата... Русокосия щеше да има отговор... Муртаг също... Някой щеше...
Back to top Go down
Starlight
Admin
Starlight


Posts : 645
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : В облаците

Под ударите на наковалнята... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Под ударите на наковалнята...   Под ударите на наковалнята... - Page 7 EmptyMon Sep 14, 2009 10:27 am

-Аригато.-и пак по същия начин блесна,преди да мръкне изведнъж.
След минутки мислене-мислене,тя затвори очи и се килна на една страна към него.Подпря глава на рамото му...не се чувстваше никак,то как да се чувства...сигурно дори не знаеше,че това го можеше.Какво ѝ беше направила пеперудата?
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com
Sponsored content





Под ударите на наковалнята... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Под ударите на наковалнята...   Под ударите на наковалнята... - Page 7 Empty

Back to top Go down
 
Под ударите на наковалнята...
Back to top 
Page 7 of 10Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fallen Star :: Пустощта :: Пил'у-
Jump to: